Pedofil vagyok?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy nem sokára 18 leszel, és kezdek aggódni. Érdekel a saját korosztályom, de fiatalabb korosztályban sokkal több az a lány akit szépnek mondanék. A saját korosztályom nagyrésze olyan... Semmilyen, unalmas, mindenki érett felnőttnek, fontosnak érzi magát, és ez nekem szar. Hiányolom egy kicsit azt, hogy legyen komolytalanabb az illető. Hülyén hangzik tudom, de néha azt kívánom, bárcsak egy lány 18 évesen lenne olyan szép mint mondjuk 10 évesen. Ha látok egy nagyon fiatalt (pl. 12 alatt), szebbnek találom mint a legtöbb magam korabelit.

Még szexuális vágyban is. Persze ha pedofil lennék akkor is max elfojtanám, nem akarok beteg lenni.

Ha beszélgetek egy kislánnyal, élettel teli aranyos, kedves, egy magam korabeli pedig unalmas... (persze van kivétel de kevés)...



2017. jún. 30. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Nem pedofil vagy, hanem lélekben kisgyerek.
2017. jún. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 PresidentEvil ***** válasza:
85%

.

A dolog igen egyszerű. Amennyiben szexuálisan vonzanak a serdületlen(!) lányok, akkor pedofil vagy. Ha nem vonzanak, akkor nem vagy az.

2017. jún. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy ez csak az apai ösztön...
2017. júl. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak arról van szó, hogy a mai 18-as csajok elég koravének, de még a 16 évesek is, a fiatalabbak meg persze természetesek. Nade nem túlzás egy kicsit, hogy bárcsak olyan szép lenne, mint egy 10 éves? :D Szerintem azért ez erős. Szerintem 18 évesen pont ez az, hogy a fiúknak sokkal több csaj bejön, meg kevésbé válogatósak, mint idősebb korban, amikor már átmentek pár lyukon.. nem tudom, nekem furcsa. Szexuálisan vonzódsz is a kislányokhoz?
2017. júl. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha szexuális vágyat érzel irántuk, fantáziálsz róluk, akkor sajnos igen.
2017. aug. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!