Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem tudok örülni semmine...

Miért nem tudok örülni semminek? 16 éves lány vagyok, és nagyon keresem a boldogságot, de a végén valahogy mindig kiborulok vagy szomorú leszek.

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, jó jegyeim vannak, barátaim, és van egy szuper barátom is már 1 és fél éve. Már úgy 2017 januárjától nem érzem magam jól a bőrömben. Nem az önbizalomhiányról van szó, az más tészta...de egyszerűen ha a barátaimmal vagyok csak ülök és nincs jó kedvem, ha a barátommal vagyok akkor is könnyen felmérgedek valamin vagy kedvetlen vagyok és ez gyakran őt is zavarja. Nagyon szeretnék változtatni ezen, már 1-2 hónapja próbálok is, de már majdnem olyan vagyok mint egy élő bábu. Lehet pszichológushoz kéne fordulnom vele mert nagyon hiányzik az a vidám énem. Szerintetek mit kéne csinalnom, mivel próbálkozzak hogy legyen bennem egy kis élet?

2017. júl. 1. 18:08
 1/5 anonim válasza:

Lehet, hogy nem ilyen válaszra számítasz, de tapasztalatból mondom: hormonok, kamaszkor, elmúlik.

Bocs, nekem is ezt mondták, mikor ugyanígy éreztem 10 éve, (most 26 éves leszek) és visszanézve, tényleg.

2017. júl. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam rá hogy a hormonok, de ahogy elnéztem a többi korombelit azok mind olyan boldognak tűnnek körülöttem. És én nem szeretnék ennyire lehangolt lenni folyton. Egyszerűen nincs erőm egy mosolyra se.
2017. júl. 1. 18:37
 3/5 Antal15 válasza:
Nem biztos, boldogak. :) Ők is érezhetnek ugyanúgy, mint te csak jobban tudják palástolni. Próbálj ki sportokat vagy találj valami hobbit, az hátha segít.
2017. júl. 2. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Rákattintottam a véletlen kérdésre, megláttam a kérdésedet és elgondolkoztam, hogy nem én írtam-e ki ezt. Konkrétan magamra ismerek, 16 év, boldogság keresése, másfél éves kapcsolat, kedvetlenség... Ugyanezek a gondolatok, ugyanezek az érzések. Tanácsot igazából nem tudok adni, mert mint mondtam és is ugyanígy küzdök, de nem vagy egyedül, oké? :)
2017. júl. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor neked is sok szerencsét a boldogság megtalálásához vagy legalább is a kedvetlenség tompításához! :D :)
2017. júl. 4. 00:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!