Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A kövérség tényleg hátrány...

A kövérség tényleg hátrány mindenhol? Nekem sajnos nagyon úgy tűnik.

Figyelt kérdés

1) Elég kövér vagyok és semmi előnyét nem tapasztaltam sehol, tehetségem nincs, csak némi tudás.

2) Ha az utcán vagyok, azt látom, hogy egy csomó bús magányában (kövér) ember van és a mosolynak jele sem látszik az arcán - legalább én néha tudok mosolyogni

3) Ha (fiatal) szerelmes párt látok bárhol, akkor olyan szép jóképű mindig mind a kettő, ha csak erre gondolok, már utálom magam, hiszen nekem esélyem sincs semmilyen lánynál....



2012. okt. 17. 20:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Semmiképp sem előny, de nem azt jelenti, hogy nem lehet kapcsolatod.

Ha fiú vagy akkor meg főleg nem olyan fontos, csak legyél magabiztos, vicces, kedves és adj magadra.

2012. okt. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ne csak a kapcsolatra gondolj, az egész életre...
2012. okt. 17. 20:34
 3/12 anonim ***** válasza:
Miért nem fogysz le? 3 év alatt (rengeteget túloztam) neked is lehet bomba alakod csak sport és kajálás az egész..
2012. okt. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Igen, a legtöbb élethelyzetben hátrány. Viszont közel sem ledolgozhatatlan. Sokszor lehet kompenzálni, sokszor nincs is rá szükség.
2012. okt. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hiába fogyok le, attól még nem leszek más azok szemében, akik most is ismernek + azért nem ilyen egyszerű a fogyás, főleg mert sokáig tart... de azért köszi
2012. okt. 17. 22:22
 6/12 anonim ***** válasza:
elhiszem hogy hátrany és Te is tudod hogy igenis le lehet fogyni mivel millió embernek sikerült már, de tény és való hogy iszonyú nagy elhatározás és erő kell hozzá. Amit Te leírtál szerintem elég motiváció hozzá és hidd el igenis máshogy fognak hozzád állni az emberek akik ismernek azok is mivel rettentően fognak tisztelni hogy képes voltál rá.
2012. okt. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Hány éves vagy?.:D..
2012. okt. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Hány éves vagy?. XD :d
2012. okt. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Mért mindig ez a fontos? Am sztem az írásról vmennyire kivehető...
2012. okt. 25. 20:53
 10/12 anonim válasza:
61%

130 kiló vagyok, boldog házasságban élek, a párom imád, a gyermekeim gyönyörűek, a hobbim a munkám, nem cserélnék senkivel!!!


De!: tudom, hogy a kövérség az egészségem rovására megy, ezért elkezdtem rendszeresen mozogni, kicsit óvatosabban eszek és heti 1 kilóban gondolkodom. Nem kúrában, hanem életmód-váltásban.


Tedd Te is ezt!

Legyen a megfelelő testsúly az egészséges életmódod "mellékhatása". Keress egy sportot (akár kétfélét), amit szívesen űzöl, szedd rendbe magad, olvass ehhez szükséges könyveket és adj magadnak időt! Hidd el, 3 év múlva is jól jön majd egészségesnek és magabiztosnak lenni.

Esetleg keress olyan társaságot, csoportot, akik segíthetnek.

És keress célokat, porold le az elfelejtett álmokat, küzd értük.


Sok sikert! :-)

2012. okt. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!