Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek én mi vagyok?

Szerintetek én mi vagyok?

Figyelt kérdés
Ugy érzem hogy utálom az egész világot de ugy igazábol. Nem birom kifejezni mennyire gyülölöm az embereket legszivesebben megölném az egész földet. És nincsenek érzéseim nah jo a családomat valamennyire szeretem magamat pedig egyenesen imádom, de azon kivül nincsenek érzéseim. Mintha nem ide tartoznék. Néha ugyérzem hogy üres vagyok és hogy van eggy mási felem "eggy belsőm" csak még nem találtam rá hogy mi vagy ki lehet az. Szerinted én "mi vagyok"? 🤔 🤔

#lélek #gyűlölet #mi lehetek?
2017. júl. 6. 20:46
 1/10 anonim ***** válasza:

Depressziós, gondolom.

Nézd meg, hogy ezek a tünetek illenek-e rád: [link]

2017. júl. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Valamint ugy érzem hogy célall vagyok a földön!
2017. júl. 6. 20:57
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi vagy, de tuti, hogy rokonok vagyunk.
2017. júl. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Egoista. Magadat imádod? Akkor élj egyedül... Nekem se a kedvenceim az emberek, de azért lehet köztük is találni normálisat.
2017. júl. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Mi a szart imádsz magadon? Találj valami értelmes tevékenységet - és elmúlik ez az undok, utálatos állapot. Közben még magadat is egyre jobban megismered, hogy tudj válaszolni a kérdésre: Ki vagyok én?
2017. júl. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom mi vagy, de hogy nem egy sétáló helyesírási kézikönyv az biztos.

Amúgy

1. depressziós

2. morcos tini

3. különleges kis hópelyhecske

2017. júl. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Se*gfej. Egy se*gfej vagy.
2017. júl. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Felületes vagy.

Ha vennéd a fáradságot másokat megismerni nem utálnál senkit csak magadat.

2017. júl. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 2*Sü ***** válasza:

Te az vagy, aki úgy érzi, hogy utálja az egész világot, de úgy igazából. Az vagy, aki nem bírja kifejezni, mennyire gyűlöli az embereket, és aki legszívesebben megölné az egész földet. Stb…


Viccet félretéve valószínű egy tizenéves vagy, aki tele van frusztrációval, szorongással, csalódottsággal. Az vagy, aki már nem gyerek annyira, hogy felhőtlenül jól érezze magát, de még nem elég érett, hogy kellően magabiztos, határozott, céltudatos, elégedett legyen. Már látod a világ negatívumait, a kötelességeket, a szabályokat, de még nem tartasz ott, hogy ezeket elfogadd, belásd, felelősséget vállalj bármiért is. Valószínű ezért utálod az embereket, mert minddel van dolgod, tennivalód, csak még nem tanultad meg, hogyan kezeld őket, és nem akarod, hogy dolgod legyen velük. Már van céltudatosságod, csak még azt nem tudod, hogy hol is van a cél. Értékes akarsz lenni, csak nem tudod, hogy mi az, ami értékes benned. Nyavalygó hisztis vagy és öntelt egyszerre. Röviden: Gyereknek túl felnőtt vagy, felnőttnek túl gyerek. (Mint még rajtad kívül sokan mások.)


De semmi gond. Pár év, és elmúlik. Mondjuk azért nem árt, ha esetleg felkeresel egy pszichológust, az átsegíthet néhány dolgon, elkerülheted, hogy a későbbiekben tartós személyiségtorzulást okozzon az, amit most érzel. Persze az sem kizárt, hogy komolyabb problémád is van, mint hogy tizenéves vagy, de ezt így négy sorból egy szakember sem fogja tudni megmondani. Ha viszont így van, akkor meg annál inkább érdemes lenne felkeresni egy pszichológust.

2017. júl. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csak egy undok tini vagy.
2017. júl. 7. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!