Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csajok! Benneteket zavarna ha...

Csajok! Benneteket zavarna ha a barátotok dadogna?

Figyelt kérdés
2010. máj. 20. 22:10
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
67%
Nem, semmiképpen. Ez legyen benne a legeslegkisebb probléma. És ha kedves, aranyos, az sem érdekelne, ha leszólnák. Nehogy már ezen múljon egy kapcsolat...
2010. máj. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:

Szerintem akit zavarna, azzal nem is érdemes kezdeni. Ha egy lány szereti a fiút, akkor az a legkisebb gond, hogy dadog-e.

Ha félsz az ismerkedéstöl, akkor elöször próbálj meg irásban kezdeni: levél, fórum, stb. Ha valakivel kezd egy kapcsolat kialakulni, akkor megemlitheted, hoyg van egy beszédhibád, aki felületes, az kiszáll, aki marad, azzal érdemes mélyiteni az ismeretséget.

2010. máj. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim válasza:
32%
zavarna, ha érdezel vmit, ami pl sürgős, és várnod kell rá, akkor csak fel fogod idegesiteni magad minden alkalommal, és az már réen nem jó, ha viszont te is lyan vagy mint ő, vagyis úgy értem h kicsit lasabb, akkor lehet h illetek egymáshoz
2010. máj. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
az cuki, de néha már ciki
2010. máj. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:

én lány vagyok és egy nagyon kicsit dadogok de nem mindig

és van barátom őt nem zavarja

szeretjük egymást:)

17/L

2010. máj. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
A lassúság és a dadogás nem függ össze.Kipréseli magábol akárhogyan is csak hát nem olyan szépen hangzik de a lényeget tekintve érthető:P Az elsőnek meg üzenem hogy a saját gyerekorri problémáidat és kissebségi érzéseidet/megaláztatásaidat legyél oly kedves ne itt próbáld ápolgatni mások kárára hanem fordulj szakemberhez.Köszönöm.
2010. máj. 21. 20:35
 7/41 anonim ***** válasza:

"Az elsőnek meg üzenem hogy a saját gyerekorri problémáidat és kissebségi érzéseidet/megaláztatásaidat legyél oly kedves ne itt próbáld ápolgatni mások kárára hanem fordulj szakemberhez.Köszönöm."

Most ebben, amit írtam, (h igen, zavarna, sztem eléggé cinkes lenne, ha fél napig próbálkozna kinyögni azt, h szeret) nem tudom, mi a kisebbségi érzés, meg a gyerekkori probléma. Nem vágom az összefüggést. -.-"

És mi az, h mások kárára? Miért? Károd származott belőle? Tényleg nem értem.

Olyan jó, h itt okoskodsz, pedig te kérdezted, h zavarna-e. Én csak annyit mondat, h igen, nem értem, ebben mi a rossz, nem azt írtam, h "igen, b*meg, kib*szottul zavarna, mert sztem k*rvagáz."

És kérlek az idióta hajlamaidat ne rajtam éld ki. Köszönöm.

2010. máj. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:

Ja, és hogyha a barátod dadog, akkor azt te választottad, azt én spec lesz*rom, de ha kérdezed, h engem zavarna-e, akkor a kérdésre válaszolok, és nem azt mondom, amit hallani szeretnél.

Üdv

2010. máj. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
ej ej idegesek lettünk?Kérdésed nem tartalmával hanem stílusában volt kivetnivalóm kedves első és ha nem szenvedsz vmi komolyabb mentális betegségben erre elég könnyen rájöhettél volna magadtól is ahelyett hogy arra válaszolsz két kérdésen keresztül amit egyátalán nem mondtam.
2010. máj. 21. 22:32
 10/41 anonim ***** válasza:
Hm...válaszolok két kérdésen keresztül? Úgy tűnik, te szenvedsz komoly problémákban
2010. máj. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!