Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csajok! Benneteket zavarna ha...

Csajok! Benneteket zavarna ha a barátotok dadogna?

Figyelt kérdés
2010. máj. 20. 22:10
1 2 3 4 5
 21/41 Plaga ***** válasza:
Szerintem sok csajt zavarna és alkalomadtán átvágná a barátja torkát egy rozsdás békanyúzóval.
2010. máj. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 A kérdező kommentje:
Látszik hogy nem tudsz erről semmit,ezért tudatlanságod miatt nem haragszok.
2010. máj. 21. 23:09
 23/41 anonim ***** válasza:
Igen, köszönöm, látod, nemcsak én gondolom így, sztem bennetek van az orbitális hiba :P:P
2010. máj. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:

Hm..nem tudok semmit, ez igazán érdekes.

Arra gondolsz, h nem pszichés problem? Hát, felvilágosítalak, tudatlankám, h az, ugyanis láttál te dadogós 3 éves gyereket? nem...

"Többféle elgondolás létezik. A kutatások szerint a fő hajlamosító tényezők a beszédfejlődés rendellenességei, az érzékeny idegrendszer, és az átállított balkezesség; a fő kiváltó okok pedig a huzamosabb ideig tartó szorongás, az ijedtség, a félelem, és a tartós érzelmi feszültség.

Mindig 12 éves kor alatt kezdődik; az érintettek felénél három-négy éves korban, 90 százalékánál hat éves kor előtt. A gyerekek nagy részénél véget ér a serdülőkor előtt. Lányoknál korábban kezdődik, de náluk nagyobb annak a valószínűsége, hogy elmúlik. Felnőttkorban a tünetmentesség elérése nehéz, de nem lehetetlen."

Szóval tehet róla, a gugli a barátom.

2010. máj. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 Plaga ***** válasza:
És komolyan azon gondolkozni, hogy vajon a divat azt diktálja-e, hogy ciki? Akkor valakinek nem tiszta a lelkiismerete és felpofozná a barátját, hátha jobban működik. Mint a TV :D
2010. máj. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
Jah, igen, javítanék akkor igen, láthattál már dadogos 3 évest sry
2010. máj. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 A kérdező kommentje:
Nem arról beszélek hogy képes vagy e be copy pastozni egy szöveget te butus hanem arról hogy tudod e mi az leuralni az nem olyan hogy mostantól nem rágom a körmöm,ha begörcsöl a torkod akkor aztán baszhatod...
2010. máj. 21. 23:21
 28/41 anonim ***** válasza:

Hát, az meg szívás, de nem hinném, h ha van ott akaraterő, ne tudna BÁRKI kigyógyulni belőle.

Miért, ennyi erővel felhozhatnánk az aszthmát is.

"Csajok! Benneteked zavarna, ha a barátotok szex közben befulladna a megerőltetéstől?"

Nah, az is pölö pszichés baj, ki lehet belőle gyúgyulni. Élő példa:bemutatkoznék...

Ja, és igen, de én képes vagyok megnézni, pontosan mit is ír a szakirodalom erről, és nem csak úgy lövöldözök vele, h jajj, sajnáljuk, nem tehet róla, így szegény, úgy szegény, és persze ne vágd át a torkát, amikor eleged lesz belőle.

2010. máj. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
De miért? Dadog a barátod?
2010. máj. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:
Am meg ha majd dadogni fogsz és kigyógyulsz belőle adhatsz tanácsokat internethős...
2010. máj. 21. 23:33
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!