Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti hol vásároltok be az iskolára?

Ti hol vásároltok be az iskolára?

Figyelt kérdés
Én mindig a Tescoban szoktam szerintetek az a jobb vagy 1 helyi papírbolt?

2017. júl. 10. 09:43
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és bocsi nem tudtam milyen kategoriaba tegyen
2017. júl. 10. 09:44
 2/3 anonim válasza:
Általábna a papírboltok ahol csak ilyen cuccok vannak drágábbak szoktak lenni. Mi müllerben, pepcoban stb. ilyen helyeken szoktunk. Meg persze van ami a nagyobb áruházakban esetleg olcsóbb.
2017. júl. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Papírbolt, százas bolt, bármilyen bolt akár nekem is tesco ahol jó és olcsó cuccok vannak. Általában megyek egy boltba megveszem ami tetszik és ha még valami hiányzik akkor megyek tovább. Pl megyek a papírboltba megveszek egy táskát meg füzeteket tollakat, a százasban nem tudom papírt még tollat, a tescoban egy tolltartót stb. Nálunk amúgy a tesco elég szar, kicsi szóval ott nem lehet mindent megvenni.
2017. aug. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!