Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Most megyek 8. osztályba és...

Most megyek 8. osztályba és évelején megkell mondani hova megyünk és én nem tudom nagyon szeretnék gyerekekkel foglalkozni és 4-es az átlagom van valami tippetek iskolára vagy szakmára?

Figyelt kérdés

2012. júl. 12. 15:12
 1/8 anonim ***** válasza:
kérd ki nyugodtan a tanárod véleményét erről majd ő segít neked :)
2012. júl. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szakma szempontjából tanárnő, óvónő, bölcsis óvónő...

Viszont van egy ismerősöm, aki ide jelentkezett: Raoul Wallenberg Humán Szakképző Iskola és Gimnázium. Szerintem ez olyasmi....nézd meg! ;)

2012. júl. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

AZokat tudnám én is sorolni amit az előttem lévők írtak...

Szerintem nem gond az sem, ha nem mondasz semmit..vagyis megmondod, hogy még nem tudod..szerintem nem egy gyerek lesz aki lazára veszi és ezt mondja majd


Amúgy nem tudom, nektek olyan lesz e de nekünk egy tesztet kellett kitöltenünk 8. elején..ott olyan kérdések voltak hogy: háttérben szeretsz dolgozni, vagy nagy közönség előtt..csapatban vagy egyedül stb..

Aztán kijött egy eredmény ami megmondta mely szakmák ajánlottak neked..pl nekem a szponzor mert sok jó ötletem van mások számára, meg csodálom a tehetségeket , de nem szeretek én magam szerepelni, csak a háttérben mozogni:)


16/L

2012. júl. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz dönteni, nem is kell. Erre való a gimnázium. Az pedig plusz dolog, hogy a gimnázium százszor jobban szolgálja a felsőfokú végzettség esélyét, mint a szakiskolák 99,9%-a. :-/
2012. júl. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek és mi a külömbség a szakközép és a gimi közt?
2012. júl. 13. 12:25
 6/8 A kérdező kommentje:
És szerintetek 4-es átlaggal felvesznek tanátnőnek?
2012. júl. 13. 12:26
 7/8 anonim ***** válasza:

Szakközép ad neked egy érettségit, de nem olyan jól oktatnak, plusz mellette tanulsz olyat is ami lehet neked hasznodra sem fog válni...


Gimi sokkal erőteljesebben oktat és érettségit ad, plusz nagy számban adódik lehetőség a gimikben arra, hogy felsőfokú érettségit is letehess:)


A tanári álláshoz meg 4-es átlag szerintem megfelel, de az e lényeg , hogy abból legyél jó, amire majd szkosodni szeretnél:)

2012. júl. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi nektek sokat segítetteetek
2012. júl. 13. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!