Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan szerezzek igazi barátokat?

Hogyan szerezzek igazi barátokat?

Figyelt kérdés

Elég hosszú sztori, de köszi, ha végigolvasod :)

Elvileg vannak "igazi barátaim", de ők suliidőben abban leltèk örömüket, hogy egyfolytában kritizáltak és oltogattak, lehúzva az önbizalmam, ami amúgy sincs sok. A másik barátaim másik osztályba járnak, de most nyáron velük legalább találkoztam, a velem egy osztályba járó barátaimmal pedig egyszer sem, pedig suli végén elmondták, hogy semmi programjuk sincs nyárra. Az elején még rendszeresen rájuk írtam, hogy mikor megyünk el együtt valahova, de akkor is csak ez a "jaj, majd, ne nyavajogj már" ment. Minden nap látom, hogy a többi barátjukkal beszélgetnek, főleg a legjobb barátnőm, de nekem persze egyáltalán nem írnak. Már próbáltam instagramon ráírni emberekre, de nem sültek el elèg jól :/ milyen helyekre menjek, vagy mit csináljak, hogy végre szerezzek egy rendes barátot? 15 èves làny vagyok


2017. júl. 12. 19:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Mivel nekem sincs ilyen barátom ezért nemigazán tudóm próbálkozz olyan helyekre menni amiknek köze van olyan dolgokhoz amiket szeretsz. Így hasomló emberekkel találkozhatsz.

De az interneten is megpróbálhatod pl akár ezen az oldalon is ahogy én is teszem egy ideje.

2017. júl. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!