Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Most fogok új gimibe menni és...

Most fogok új gimibe menni és nagyon izgulok. Az összes barátom elmegy innen és nehezen barátkozom. Volt osztálytali és alig bírtam megszólalni mert szégyenlős vagyok. Hogy tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés
2017. júl. 15. 13:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Biztos más is szégyenlős. Várd meg, amíg valaki oda megy hozzád, addig csak figyelj csendben. Ha valaki szimpi, akkor inthetsz neki. A gimi sem más, mint az ovi.. ott is boldogultál..
2017. júl. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De én olyan szinten vagyok szégyenlős hogy ha hozzám szólnak csak hebegek habogok. Nem mindig voltam ilyen csak amióta elváltak a szüleim. A volt osztályfőnököm még beszélt a szüleimmel is hogy mi van velem, annyira megváltoztam.
2017. júl. 15. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!