Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mondott már csődöt az emberism...

Mondott már csődöt az emberismeretetek?

Figyelt kérdés
azt gondoltátok,hogy jó emberismerők vagytok...
2010. máj. 22. 15:56
 1/7 A kérdező kommentje:
sztem sosem lehet igazán megismerni vkit.az emberek legtöbbje azt hiszi ismeri a másikat,családtagját,kollégáját de közben a legtöbb kapcsolat csak egy felületes hazugsággyár...ugy értem szinte mindenki színészkedik,így kevés embert lehet igazán megismerni.
2010. máj. 22. 15:59
 2/7 anonim ***** válasza:

én azt tudom, hogy engem senki nem fog megismerni úgy igazából :D

még a családom előtt is vannak nem mutatott tulajdonságaim..

2010. máj. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Sajnos igazad van... Mindenki színészkedik, egy egész más képet állít fel magáról, mint amilyen igazából.

Bár egy dolog biztos: mindig az első megérzésre kell hallgatni! Engem sosem csapott még be. Aki elsőre gyanús volt, de utána mégis megkedveltem, arról kiderült később, hogy csak játszott... Egy másiknál pedig valahogy rögtön éreztem, hogy jó ember... :)

2010. máj. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Igen.Azt mutatta szerelem,azt mondta kislány,szép szőke hajjal.

Eltűnt,úgy,hogy a szőke tündér nem érdekli!

2010. máj. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ha minden egyes lehetőségre számítasz(persze kategóriákban - hazudik, megbízható, stb), akkor nem hagy soha cserbe az emberismereted. én így csinálom, senkitől se jót, se rosszat nem várok el, csak türelmes vagyok, h kiderüljön, de számítok mindenre, h még jobban bebiztosítsam magam a csalódás ellen. :)

ha pedig a megérzéseimre vagy kíváncsi ezzel kapcsolatban, akkor arra őszintén rámondhatom, hogy még sohasem hagyott cserben, és sohasem tévedett.


üdv

25/F

2010. máj. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

bocsánat valami lemaradt...

ha észreveszed, hogy az emberek színészkednek, akkor ismered őket ugyanúgy, csak hát hazugok.

2010. máj. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2010. máj. 22. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!