Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak? Nagyon lusta...

Mit csináljak? Nagyon lusta vagyok.

Figyelt kérdés
Egész nap csak fekszek,szinte fáj,ha meg kell mozdulni.Sokszor még sz.rni se kelek fel,vagy ha éhes vagyok,akkor nem sétálok a konyháig,hogy egyek.Edzenem is kéne,de nincs hozzá semmi erőm.Amikor meg nagy nehezen edzek,mindig abba hagyom,mert úgy érzem,le kell feküdnöm.Régebben is ilyen voltam,ha mentem boltba,akkor is már vártam,hogy hazaérjek és feküdhessek.Bármit csinálok,még ha le is kötöm magam,csak feküdni akarok.Mit tegyek ez ellen?
2017. júl. 25. 13:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kell pszichológus megmondom mi a gondod. Nagyon nagy az önbizalom hiányod magad felé. Nem törődsz az életeddel, dolgaiddal ésés nem foglalod el magad semmivel. A tévétől csak bezombulsz és.olyan állapotba maradsz ami rossz dolog. És nem mozogsz megfelelően annyit amennyit kell. Csak megmondtam miket kell megváltoztatnod. Nem bántásból mondom ezeket. Inkább ezt halld és egy sima más.embertől mint egy pszichológus szájából. Nincsen hobbid se nem tod igy elfoglalni magad valamivel. Az életnek van értelme ha teszel érte. És csakis pozitivan állni minden változáshoz ha teszel érte. A tévé nem megoldás csak probléma fokozódás. A tévé rabszolgává tesz téged és elveszi az életed. A vágyaidat és az érzéseidet elnyomja és a lelkedet is elveszi. Nem ördögűzés ez hanem ez így működik. A tévének ez a célja a média mint olyan egy másik világ . Független hogy gépezel tévézel filmezel. Tessék kimozogni és venned a fáradtságot hogy teszel az életedért amiket mondtam nert ha nem akkor végzetes egézzségügyi gondok lesznek és rosszabbak is. És az emberek is kerülni fognak. Egy a dolog. Döntened kell magadfelé. Elfogadod vagy nem a tanácsomat a te dolgod. Én csak így mondtam el nehogy egy orvosi pszhiologus segitsen neked
2017. júl. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Na és az edzést is belehet osztani rendesen ha ezzel is foglalkozol
2017. júl. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Beszéltem én már pszichológusokkal,elég sokszor.Nem tudnak megváltoztatni.
2017. júl. 25. 22:20
 4/5 anonim válasza:

Más nem is tud megváltoztatni, neked kell magadat változtatni.

Egyébként elég szomorú, hogy a részletes válaszra csak ennyit vagy képes írni.

2019. ápr. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is csak fekszek egész nap, boltban nagyon sietek, alig várom, hogy visszafeküdjek. Órákig veszem rá magam a hajmosasra, fürdésre, WC zésre. Semmit nem szeretnék, csak feküdni, ülni is lusta vagyok
2022. nov. 15. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!