Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egy átlagos lány vagyok aki...

Yoda--- kérdése:

Egy átlagos lány vagyok aki fiúnak érzi magát és foggalamam sincs hogy mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy ideje küzdök magammal. A szüleim bántanak (szavakkal) azért mert fiúnak érzem magam. Nem engedik hogy úgymond kiteljesedjek hogy fiú legyek. Jó párszor elmagyaráztam nekik hogy mi is a helyzet. De nem értenek meg. Lecsesznek majd kiabálnak velem hogy miért vagyok ennyire idióta. Hogy vegyem rá őket hogy elfogadják ezt a helyzetet? Vagy hagyjam az egészet adjam el és maradjak lány? Tudom hogy most rengeteg sérti és bántó komment lesz a kérdésem alatt de bízok benne hogy lesz néhány ami segíteni fog. A válaszokat előre is köszönöm.

2017. júl. 27. 23:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem oltogatlak, van hogy lány testbe fiú lélek kerül. Menj el beszélgess erről egy pszichológussal és ketten próbáljátok ezt valahogyan megbeszélni a szülőkkel. De akkor menjünk bele a témába, szóval akkor lány létedre téged is a lányok hoznak izgalomba? Mert ha igen, akkor szimplán leszbikus vagy, ami szerintem nem egy olyan probléma ami miatt ne lehetne teljes életet élni, nem is hinnéd mennyi lány van hasonló cipőben.
2017. júl. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
gondolkodtam én is a pszichológuson h elmegyek. nem hoznak lázba a lányok. a fiúk felé vonzódok.
2017. júl. 27. 23:55
 3/14 anonim ***** válasza:

Akkor nem logikus. És nem is jogos anyádék felháborodása.

Szíved joga milyen stílust képviselsz. A pszichológushoz attól függetlenül elmehetsz, ha van TB finanszírozott(ingyenes) a körzetedben akkor mindenképpen ;)

2017. júl. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod. Sokat segítettél.
2017. júl. 28. 02:12
 5/14 anonim ***** válasza:
Én is ezt tanácsolom.
2017. júl. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
De miben nyilvánul meg az, h fiúnak érzed magad? Úgy öltözködsz? "Fiús" dolgokat csinálsz?
2017. júl. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Valóban nem írtad hogyan is mutatkozik ez meg, de azért még remélem ülve pisilsz.
2017. júl. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ez úgy mutatkozik meg nálam hogy fiúsan viselkedek és öltözködök is. A hajam is olyan mint egy srácé. Minden amin tudok változtatok. Legyen az bármi. Lányokkal nem nagyon szoktam lenni.
2017. júl. 30. 14:39
 9/14 A kérdező kommentje:
Ne értsétek félre azért nem vagyok lányokkal mert 1 nem bírnak 2 meg mindig azt mondogatják hogy jobb lenne ha lány lennék. Képesek annyira elbizonytalanítanim hogy képes lennék elhinni de mikor vége napnak rájövök hogy sosincs igazuk.
2017. júl. 30. 14:44
 10/14 anonim ***** válasza:
A szüleidre sajnos ezek szerint nem számíthatsz, hogy melléd állnak ebben. :( Ne add fel! Én is ugyanígy érzek 3 éves korom óta. Most 30 vagyok. Az egyetlen út, ha bevállalod, férfiasan, hogy a magad útját kell járnod attól függetlenül, hogy arról kinek mi a véleménye. Nehéz, és időnként magányos, küzdelmes út, de megéri. Elsősorban tarts ki magad mellett! Ha tudod, hogy ki vagy, akkor közelíts felé. Éld meg, vállald fel, eleinte részletekben, aztán egyre több részletben. Tudod, engem mi győzött meg arról, hogy ez egy valódi jelenség? Azok a nők, akik férfi testbe születtek, és elmondták a történetüket. Annyira sugárzik belőlük a nőiesség, amennyire belőled, vagy belőlem sose fog. Na ez nyitotta fel a szememet arra, hogy a "léleknek" van neme. Arra viszont továbbra sem jöttem rá, mi a jó istenért kaptam ellenkező nemű ruhát...
2017. aug. 9. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!