Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tök átlagos vagyok. Mit tegyek?

Tök átlagos vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a gondom hogy teljessen átlagos vagyok de tényleg.Barna haj,zöldesbarnás szem,vékony testalkat átlagos magasság.Mindenki aki körülöttem tehetséges valamiban.Gondolok itt a rajzolásra éneklésre.Ha én rajzolok egy fát megkérdezik hogy miért rajzoltam törpét a füzetbe.Énekelni meg végképp nem tudok.Olyan vagyok hogy 100 emberből 40 olyan mint én.Utálok átlagos lenni..Nem tudom már mit tegyek értelmetlennek érzem az életem.Hiszen senki nem fog emlékezni rám.

Ha ez számít akkor 16 éves lány vagyok.



2015. szept. 17. 20:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs különleges képességed, ne vágyj babérokra!

De általában mindenki jó valamiben!

Én pl. hülye tanácsokat tudok adni!

Fel a fejjel, Te is jó vagy valamiben!

2015. szept. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Hát köszi! :)

Legalább nevettem egy jót! :)

2015. szept. 17. 20:08
 3/13 anonim ***** válasza:

Valamiben biztos hogy jo vagy az tuti!!!

Lehet kesobb csodas anya leszel es feleseg!:)

Vagy meg csak nem bujt ki beloled a tehetseg:D

De le merem fogadni hogy biztosan szep vagy!

2015. szept. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Jaajjjj de cuki vagy köszönöm! :)

Hát én is ebben reménykedem. :)

2015. szept. 17. 20:16
 5/13 anonim ***** válasza:
Esetleg az öltözködéseddel kifejezheted magad jobban, vagy valami ilyesmivel:) Gondolj bele, hogy mit szeretsz csinálni és olyan irányba kutakodj. Amúgy én is biztos vagyok benne, hogy van amiben jobb vagy mint a körülötted lévők, csak vagy nem veszed észre, vagy még nem azok közt az emberek közt vagy és nem azt csinálod amiben jó leszel:)
2015. szept. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Valami biztos van benned csak még nem találtad meg. Az önmagunk megismerésének része az is hogy felfedezzük belső és sajátos értékeinket. Az hogy depressziózol ezen szerintem átmeneti időszak.

Én meg nagyon különc vagyok egyébként, nem mintha zavarna. Még külsőleg is... szőke haj, nagyon szeretem. A szemem viszont zöld. Nagyon sokáig áhítoztam szép kék szemre. Mert az olyan igazi, meg klasszikus, meg a kedvenc színem a kék... aztán utána olvastam és kiderült hogy az egyik legritkább szemszín a zöld, nem a kék. Mert ugye egész Ázsiát össze számítva nyugattal a barna a leggyakoribb, a északi és népek meg összevetve Európa, Amerika miatt a kék a második leggyakoribb és az extra színeket leszámítva a zöld és a szürke a legritkább. Azt meg nem tudom hogy értetted hogy barnás zöld, de az például rohadt jól néz ki mikor a pupillától kifele barnából van egy átmenet zöldbe. Szóval, nekem már egyáltalán nem kell kék szem. A zöld szemhez meg ami nagyon klassz a vörös haj. Egy hajfestés nagyon fel tudja dobni az ember személyét.

2015. szept. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Próbálkozok! :)
2015. szept. 18. 07:05
 8/13 anonim ***** válasza:
Attól, mert 16 évesen még nem jöttél rá miben vagy jó, attól még nincs semmi baj. :) Van időd megismerni önmagad.
2015. szept. 18. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2015. szept. 18. 13:46
 10/13 anonim ***** válasza:
Fel a fejjel! Valamiben egész biztos jó vagy! Csak kutakodj, próbálkozz, keresgélj, meg fogod találni azt a pluszt, ami benned van! Ha ez vigasztal, én is húsz éves korom után jöttem csak rá, miben vagyok jó :) Előbb-utóbb nálad is meglesz, nyugi ;)
2015. szept. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!