Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintettek mit tegyek?

BexiSzJGBábel kérdése:

Szerintettek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Voltak barátaim de nem igaziak. Mindenki csak kihasznál, és ez nagyon bánt. Pedig nem csinálok semmi rosszat. Lehet, hogy ott rontottam el, hogy nem akartam olyan lenni mint mindenki más? Vagy egyszerűen nem ismerek normális embereket? Várom a válaszokat.☺☺

13/L


2017. aug. 5. 15:52
 1/2 anonim válasza:
Előfordulhat, hogyha túl kedvesen bánsz az emberekkel, akkor kihasználnak. Jó, legyél kedves, és bánj jól velük, de csak akkor bízz meg igazán bennük, ha már kiismerted őket. Máskülömben ki fognak használni. Ne bízz meg bennük hamar. Nekem is van két legjobb barátom, és csak 4 év után tudom rájuk azt mondani, hogy igaziak, mert ennyi idő alatt ismedtem ki őket a lehető legjobban.
2017. aug. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hidd el jobb is az hogy nem akarsz olyan lenni mint a sok buta a sorban, próbálj egyedi maradni, és hidd el lesznek igaz barátaid, sőt.. megtaláljátok egymást csak adj neki időt, középsuliban kezdődnek a nagy barátságok. :D
2017. aug. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!