Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem tudom elfogadni,...

Miért nem tudom elfogadni, hogy hogy nézek ki?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom megszeretni magam, a testem..Mindig ,amikor tükörbe nézek a hányinger kerülget. Rögtön észreveszem ,hogy mekkora hasam,pattanásos fejem,ronda hajam,nagy combom ,stb van.Néha próbálom azt mondani magamnak ,hogy ,,Hmmm..nem is vagyok olyan csúnya." De másnap már megint rosszul vagyok magamtól. Ha próbálok sportolni, fogyózni,hogy lefogyjak vagy bőrt ápolni azt mindig csak pár napig tudom csinálni..Sokszor sírok a kinézetem miatt és az miatt ,hogy így senkinek sem fogok tetszeni..Már nem tudok mit csinálni, legszívesebben testet cserélnék valakivel.

2017. aug. 6. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert még csak 12 éves vagy. Ez majd változni fog, csak gyakran nézzél a tükörbe.
2017. aug. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
16 vagyok.
2017. aug. 6. 21:29
 3/3 anonim ***** válasza:
"...azt mindig csak pár napig tudom csinálni" Ez a probléma gyökere, és ebből még lesznek gondjaid. A sportot, tanulást, munkát, stb, nem 3 napig kell csinálni, hanem életed végéig.
2017. aug. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!