Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha már szokásommá vált lerágni...

Ha már szokásommá vált lerágni és megenni az ujjaimról a bőrt, akkor legálisan kannibál vagyok?

Figyelt kérdés

2017. aug. 8. 16:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert élsz. A kannibálok halott embereket esznek, és nem saját magukat, hanem másokat.
2017. aug. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A kannibálok emberhúst esznek és másokat. Nálad egyik feltétel sem teljesül (és vicces sem vagy).
2017. aug. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem viccnek szántam. És most jut eszembe hogy a számát is eszem belülről. Csak egy hülye szokás. Azt nem tudtam hogy csak akkor minősülsz kannibálnak, ha halott a személy, ezt jó tudni :) köszi azért.
2017. aug. 8. 17:13
 4/8 Josephine Harkay válasza:
100%

Van aki a körmét rágja, a szája szélét harapdálja vagy a fejét vakarja idegességből. Azért jó lenne ilyesmiket leszokni mert egyik sem vonzó látvány.

Egy enyhén vérző sebet nyugodtan lehet kiszívni esetleges fertőzés elkerülése végett. Amiatt még senki sem lesz egy vámpír.

2017. aug. 13. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, de mint kamukannibál, aki csak "szelfizik".
2017. aug. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Te nem kannibál vagy hanem teljesen hülye 🙈
2017. aug. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Petya the King válasza:
60%
Saját bőröd rágod kapisi ? Ha maszturbálsz akkor meg b'zi vagy ? na ugye ez fel se vetődöt... Élj boldogan egészségesen, ne foglalkozz ilyen gondolatokkal.
2017. aug. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Sosetom ***** válasza:
Ha rá tudtál szokni, le is tudsz róla. Mihamarabb próbáld meg mellőzni, nagyon rossz szokás.
2017. aug. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!