Ez mi a rák? 13/F

Figyelt kérdés

Egy ideje teljesen megváltoztam. Teli kezdek lenni pattanásokkal, főleg a fejemen. Sokkal ingerlékenyebb vagyok, sokkal intenzívebb szokott lenni a testszagom is. De a legdurvább, hogy a szőr is elkezdett nőni a lábamon, kezemen, és ott lent. De a karomon meg a lábamon eddig is volt szőr, csak most kezd szürkés feketés lenni, és még jobban megnőni.

Ez az a ,,kamaszkor'' amit a felnőttek említeni szoktak?

Vagy mi a fene?

Légyszíves a rosszindulatú kommenteket mindenki tartsa meg magának! Értelmes válaszokra vagyok kíváncsi.



2017. aug. 11. 00:32
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

"A kamaszkor (serdülőkor / pubertáskor / tinédzserkor) 10-14-től 18 éves korig terjedő életszakasz, átmenet a gyermek- és felnőttkor között, melynek során a nemi hormonok elkezdik működésüket, kialakulnak a másodlagos nemi jellegek, párhuzamosan jelentős pszichés változások következnek be."


Wikipedián az első mondat. ;)

2017. aug. 11. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Tóth Péter Tamás ***** válasza:
Ezt a rákot úgy hívják, hogy kamaszkor. Néha jó, néha szívás.
2017. aug. 14. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Igen ez a kamaszkor!
2017. aug. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Igen, ez a kamaszkor. Nyugi lesz az majd rosszabb is ha magömlésed lesz:) Ezért célszerű figyelni bioszon vagy természetismereten:DD Egyébként örülj, a lányoknak minden hónapban 5 napig olyan szinten ingerlékeny hangulatuk van, és nég vér is folyik:D 12/l
2018. febr. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!