Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha valakinek nagy az egoja,...

Ha valakinek nagy az egoja, akkor az egyenlo azzal hogy annak az illetonek az onbizalma is nagy?

Figyelt kérdés

2017. aug. 20. 21:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem...

Inkább fordítottan arányos a dolog. Minél nagyobb az egód, annál kevésbé vagy biztos magadban. Persze mindezt tudat alatt értendő. A felszínen simán becsaphatod magad.

2017. aug. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Egyáltalán nem. Engem egy egoista, bunkónak tartanak a lentebb lévő osztályosok (7.esek) csak mert egyenesen járok és van egy kis tartásom. És nem tagadom van bennem egy kis gyökér( néha nagy) de ez hülyeség soha nem tudok senkinek megnyílni és az önbizalmammal is vannak problémák. Mindig azt érzem hogy gyenge vagy hogy nem vagyok képes semmire. Azt érzem ha ránézek másra ,, azta de szép és milyen magabiztos! én miért nem vagy ilyen? " pedig én sem vagyok gyenge egyéniség. A fizika tanárom meg is mondta hogy nagy szám van, pedig csak rühellem az igazságtalanságot és felszólalok ellene. Akit arra alkalmasnak találok azt megvédem a gyökerektől. de mikor egyedül vagyok.... hát érted miről van szó. Egyáltalán nem egyenlő!
2018. febr. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon cuki vagy!! :))
2018. máj. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!