Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csak én szoktam felidegesíteni...

Csak én szoktam felidegesíteni magam néhány érdekes szón?

Figyelt kérdés

Gondolok én ezekre:

"Sütemény"

"Elemózsia"

"Sirdogálás"

"Pancsizás"

"Csemete"


Nektek vannak olyan szavaitok amitől falra lehet mászni?



2017. aug. 23. 18:29
1 2
 1/12 szántóvető ***** válasza:
43%
van 1-2 pl burggrub,pukipark(ez utóbbi is létező név,nem a fantázia szülötte)
2017. aug. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

párom

csemege

mégy (mész helyett)

2017. aug. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%
Nem, biztosan vannak így mások is, bár én nem tartozom közéjük. Én inkább embereken tudom felidegesíteni magam, nem szavakon.
2017. aug. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

gumiszervíz (mindig a gumiszerv íz kifejezés jut róla eszembe)

csimota

cubák

durci

2017. aug. 24. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A sütemény miért?
2017. aug. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, idegrendszeri problémáid vannak és/vagy lelkibeteg vagy! Ha feszülnek az idegeid néhány átlagos szótól, akkor nagyon nem stimmel valami! Körülbelül fel sem figyelek ezekre a szavakra, és most hogy mondtad, most sem idegesítenek. Azért az durva, hogy a sütemény szótól felkapod a vizet... Mondom, valami nincs rendben, menj el pszichológushoz, kérj tőle tanácsot.
2017. aug. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
XDDDDDDDDD Vártam már az ilyen kommentet,az a baj hogy nem csak én vagyok ezekkel a szavakkal így :'DD
2017. aug. 27. 20:55
 8/12 anonim ***** válasza:
De komolyan. A sutemeny miert? Van valami racionalis oka? Nekem vannak "nemszeretem" szavak, de azoknal halvany fogalmam sincs, miert nem tetszenek. Mondjuk ideges nem leszek pusztan szavaktol, de nem szeretem oket es kesz. A sutemeny nalad ilyen, vagy pedig tudod az okat?
2017. aug. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A tobbinel sejtem, h biztos modorosnak talalod, de ez a sutemeny kilog a sorbol.
2017. aug. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ezek átlagos szavak , a pancsizást persze megértem
2017. aug. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!