Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Sosem fogok tudni barátkozni?

Sosem fogok tudni barátkozni?

Figyelt kérdés
néha olyan vok h nagyon jó a kedvem hülyülök, néha pedig depis. ezt nem nagyon fogadják el. másmilyen meg nem tok lenni és nem is akarok megváltozni senki kedvéért.sosem lesz baráom?
2010. máj. 25. 14:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Sok ilyen van rajtad kívül is...ne is változz.
2010. máj. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
én még 1 ilyennel sem találkoztam az a baj
2010. máj. 25. 14:36
 3/9 anonim ***** válasza:
gondolom most is depis hangulatba vagy...várd meg míg boldog leszel és akkor majd másképp látod :)
2010. máj. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de ez nem attól függ. tom h ezmiatt egyedül maradok az életben
2010. máj. 25. 14:42
 5/9 anonim ***** válasza:

dehogy maradsz egyedül...mennyi idős vagy?

miért gondolod ezt? sokkal nagyobb "hibái" is vannak embereknek mégis van párjuk.

2010. máj. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

érzelmileg vagy változékony.(labilis)

erről nem tehetsz..egyszer jó kedved van, máskor rossz.nem?

2010. máj. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
aham pontosan egyszer jó egyszer rossz és ezt az emberek nem tudják elviselni mert összegabalyodnak
2010. máj. 26. 12:50
 8/9 anonim ***** válasza:
itt a kulcsszó az önkontroll.lényeg ha szar kedved van próbáld elterelni a gondolatod(csinálj valami hasznosat vagy élvezeteset:sport,tanulás,szex) és tudom nem könnyű(én is hasonlóan labilis vagyok,egyik percben boldog a másik percben meg tiszta letargia).Másrészt ha valami miatt egyedül is maradsz az nem más mint az önsajnálat.Hidd el nem kell senkinek egy rinyálógép!Sok szerencsét!
2010. máj. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
mindenki így van...mindenki életében vannak mélypontok. Milyen ember az aki mindig boldog? Én is csak boldognak látszom, de a mosolyom mögött biza ott rejtőzik a fáradtság, a "tele van a fszom az egészből" érzet. Annyi az egész, hogy nem kell kimutatni, hogy neked milyen az állapotod.
2010. máj. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!