Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Olyan más vagyok. De miért?

Olyan más vagyok. De miért?

Figyelt kérdés

Más vagyok mint a többi csaj.Utálom a rózsaszínt, a csipkét, a szoknyákat stb... Ráadásul még a fiúk sem érdekelnek annyira pedig 13 éves vagyok!!!Inkább a motorok a harcművészetek és a Feng-Shui érdekel.Azt is utálom ha valaki szeret azt szeretem ha mindenki csak haverként kezel.

Imádom kínozni is magam Pl.edzésen is érzem hogy rosszul vagyok meg minden de csinálom tovább..Mégis miért???


2010. máj. 25. 15:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Más vagy és kész. Nem lehet minden lány rózsaszín-csipkés cicamica. Én sem vagyok olyan, mint az átlag. Nem vagyok romantikus alkat, nem hordok szoknyát és nem akarok férjhez menni. Pont az a jó, hogy más vagy, mint a többi. Azt, hogy miért szereted kínozni magad, nem tudom, de talán valami lelki oka lehet.
2010. máj. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

azt hallottam bármi, amivel ártunk magunknak, tudatalatt önbüntetés

még a cigi is

nem fogadjuk el magunkat olyannak, amilyen nem vagyunk magunkkal elégedettek

önhibáztatás

az, hogy nem a jó(szeretet, béke)hiányzik neked, szerintem lehet, abból sok van és az elfojtott düh, harag ami benned van (akár apróak is)soha nincs kiadva, ezért vágysz sebességre, harcra, a feng-shui is harmónia keresésre utal, hogy egyenlően legyen benned jó és rossz érzés

mert a jónak is csak akkor örül az ember, ha tudja mi a rossz

2010. máj. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!