Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy tudnam lekuzdeni a...

Hogy tudnam lekuzdeni a visszaszamlalo ora kepet a fejemben?

Figyelt kérdés
Gyakran elojon, elkepzelem ahogy kattog egy ora, ha nem is egy meghatarozott datumhoz, mert iranyithatod a sorsod tobbe kevesbe, de akkor is szamol vissza es egyre kozelebb vagyunk a halalhoz. Ilyenkor sokszor felkelni, elni sincs kedvem mert tudom h mindjart bekopog. Orjito szamomra ez a varakozas, mintha jonne jonne az ajto fele es tudnad h lassan bekopoghat. Szoval ilyenkor legszivesebben feladnam az egeszet es azt mondanam h nem en ebbol kiszallok nem fogom megvarni azt a napot. Alapvetoen szeretek elni es eletvidam vagyok de ettol megorulok. Nagyon szeretem az anyukam, a nagymamam a csalad tobbi tagjat es nem akarom oket elvesziteni, nem birom h folyamatosan csak vagtatunk efele, kicsit mint valami morbid halaltanc. Ti ezt szoktatok erezni, h tudjatok lekuzdeni? En azt figyeltem meg h ha az ember benne van a mokuskerekben elhalmozza magat teendokkel akkor kevesbe gondolok ra de ezt se akarom mert ez csak egyfajta menekules. En valahogy ugy erzem h ugyanakkor jobb szembesulni azzal h vrges a tortenet mert akkot jovok ra h nem szabad elpazarolnom az eletem es idot kell szakitani rajuk akkor tudok oszinten es tisztan szembesulni az egesszel. De azt meg nem birom h eljonnek ezek a napok es egyre csak kozelebb es kozelebb vannak. Meg a masik halallal kapcs elmenyem bar ebbe en vagyok, h ugye egyszer csak megszunik ez az egesz es akkor orok sotetseg. Ezt nehez leirni mert ez olyan mint valami csipos szosz, belemelyedek idonkent ut egy rohadt nagyot azt mondom uramisten aztan kezdek rola lejonni. Eloszor olyan 7 eves koromban ereztem rzt es azota neha visszater. Most 19/f vagyok. Legyszi adjatok egy ket tippet ha tudtok vagy az is jolesik ha csak beszelhetek rola es irtok ra valamit. Anyukamnak mar meseltem rola de o az ilyenbe nem igazan szerrt belemenni, o ink menekulos tipus ezek kapcsan azt mondta ne gondoljak ra es hasonlok. Nem is szeret ilyenrol beszelni de en jobban erzem h szuksegem van ra

2017. aug. 30. 02:16
 1/3 anonim ***** válasza:
48%
Amikor jön a nulla, menjen át mínuszba a szám és kezdjen el növekedni. Akkor rájössz semmi nincs, ha elérte a nullát mert jönnek a mínusz számok. Máris meghackelted az álmod.
2017. aug. 30. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
55%
Légy hülye, viselkedj hülyén, csinálj hülyeségeket. A hülye ember nem fél a haláltól, ezért vagyok én is hülye.
2017. szept. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kösz a "hasznos" válaszokat :D.
2017. szept. 14. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!