Mit gondoltok rólam?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy kezdek megváltozni. Egyre durvább és agresszívabb vagyok. A lányos dolgoktól pedig kezdek eltávolodni. Nem szeretem a rózsaszínt, a magassarkúakat, a nőies ruhákat és azt amikor a lány osztálytársaim vihorásznak minden hülyeségen. Bővebb gatyákat és felsőket hordok, általában fekete, kék és fehér színben, míg a többiek csőgatyát, topánkát, stb. A zenei ízlésem is teljesen más. A Limp Bizkit a kedvencem. Élek-halok értük. :D Egy napot ki sem bírok Limp Bizkit hallgatás nélkül. :D Nem szeretek társaságban lenni. A suliban is mindig kihúzom magam mindenből, szünetekben sokszor egyedül vagyok. Csak otthon és a baráti társaságomban tudom elendegni magam. Főleg fiúkkal barátkozok.

Az eddigi álmaimat kezdem feladni. A tanulással egyáltalán nem foglalkozok. Anyukám aggódik értem, azt mondta, hogy "kezdek csúszni a lejtőn". Azt sem akarja, hogy így öltözködjek. Gondolom azért, mert én vagyok az egyetlen lánya.

Még egy pár dolog: elég pesszimista, önbizalomhiányos és hipohonder vagyok. :/

Szerintetek is megyek a negatív irányba? Mit gondoltok rólam?

A válaszokat megköszönném. :)


13L


2010. máj. 26. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:

öltözködés, zenei stílús ill. a nem röhögsz minden sz*ron miatt nem mész negatív irányba mert mindneki változik!

Viszont hogy elhanyagolod a tanulást, az már egy lépés sztem... Szal a többin ha nemis, ezen változtass :)

2010. máj. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Böse ***** válasza:

Édesanyádnak igaza van, ezt a folyamatot hívják "elkallódásnak".

Ilyen nincs hogy "tanulással egyáltalán nem foglalkozok", normális vagy? Suli nélkül semmire nem mész, nem kell lázadozni, napi max fél óra tanulástól semmi bajod nem lesz. Ha már ehhez lusta vagy mi lesz középsuliban meg az egyetemen?

A stílusa mindenkinek más, ezzel nincs semmi baj, viszont ezt a negatív életszemléletet felejtsd el. Egy 13 éves lányka legyen csak vidám és nyitott, ha különcködsz azzal csak annyit érsz el, hogy nem lesznek barátaid és örökre megkeseríted vele az életed. Szerintem nem akarod te ezt.

20/F

2010. máj. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :) Változtatni szeretnék, de nem tudok hogy. :(
2010. máj. 26. 19:49
 4/5 anonim ***** válasza:
nem kell megváltoztatni a személyiséged. nem kell eltűrnöd a hülye osztálytársaid vihorászását. én se tűrném el. én is egyedül vagyok. ha vannak az iskolán kívül normális, igazi, megbízható barátaid, akkor ezzel mind semmi baj. viszont tanulj rendesen, mert az nem jó, ha nem tanulsz...
2010. máj. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én szivesen ismerkedek lányokkal :P 13/f
2010. máj. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!