Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit gondoltok rólam ezek alapján?

Mit gondoltok rólam ezek alapján?

Figyelt kérdés

Még csak 16 éves vagyok,szóval lehet hogy változom még,de most így látom magam:

-Kos a csillagjegyem,ezért temperamentumos vagyok,lobbanékony,a legkisebb apróságon felhúzom magam,ami nem jó.

-Ennek ellenére érzelmes,romantikus vagyok,imádom a barátaimat,családomat,de ezt nem igazán mutatom ki nekik.

-Simán elsírom magam egy filmen,vagy egy megható dolgon,de mások előtt nem szeretek sírni,mert azt hiszem,hogy akkor gyengének látnak.

-Az előbb már írtam,hogy romantikus is vagyok,imádom a naplementét bámulni,vagy éjszaka kifeküdni a fűre és a csillagokat nézni:)

-Kítűnő tanuló vagyok,és ezért sajnos sokan strébernek tartanak,pedig nem szeretek tanulni,sőt utálok,de a szüleim úgy neveltek,hogy legyek mindig szorgalmas,kitartó,mert csak így fogom elérni a céljaimat.

-Sajnos elég nehezen oldódom társaságban,kell egy kis idő,de amúgy ha már ismerjük egymást,akkor szinte mindig én beszélek,viccelődöm.

-Imádok táncolni,mozogni.

-Bulizni nem sűrűn járok el,a diszkókat kifejezetten utálom,inkább "házibulis" típus vagyok,de mint írtam,csak havonta 1×-2× járok el.

-Alkoholt ritkán iszom,de akkor is csak keveset,a mai tinikkel ellenben.Egy doboz sör,max. 2,esetleg egy kis boros-kóla:)

-Nem értem a mai fiatalokat,hogy miért kell minden hétvégén hót részegre inni magukat,és utána a saját hányásukba fetrengenek.Miért kell 13 évesen össze-vissza kefélni,meg cigizni.

-Annak ellenére hogy még fiatal vagyok,nem szeretem ezt a mai világot,pont azért,amit az előbb leírtam.

-Sokkal inkább lettem volna fiatal a 80-as,90-es években.

-Ki nem állhatom a puxi,szercsi,láwcsi,PÁWA,mert mi megtehetjük..stb.hasonló beszédet.:)

-Utálom az igazságtalanságot,az erőszakot,a cigit, a nagyképű embereket.

-De azért van jó pár dolog amit szeretek:):imádom a színeket,a tavasz,a nyarat, a napsütést,a virágokat,az állatokat.

-Mivel én is lány vagyok,ezért imádok vásárolni,és vásárolni,de nem szeretem a plázákat.

-Imádom a szivárványt,a nyári eső illatát,a zenét,mindenféle stílust kedvelek,csak a komoly zenét,és a "tuc-tuc"zenét nem szeretem:)

-Imádok segíteni az embereken,ha meglátok egy hajléktalant,úgy érzem,hogy muszály segítenem rajta,mindig ado egy kis pénzt nekik,habár tudom,hogy piára költi,de akkoris:)

-Egyik nagy álmom,hogy majd kiutazzak Afrikába,és segítsek a rászorúlokon,az éhező gyerekeken.

-Szeretnék majd elutazni New Yorkba,Los Angelesbe,és több amerikai városba,illetve sokfelé a világban.

-Szeretnék majd gondoskodni későbbiekben a szüleimről,mivel ők mindent megtesznek értem.

-Még nem volt barátom,de már van kiszemeltem:)

-Nem vagyok elégedett magammal,de mindent tőlem telhetőt megteszek,hogy úgy nézek ki,hogy magamnak is tetszek.

-Számomra nem fontos a pénz,egy szükséges rossz szerintem.

-Az emberekben sem azt nézem,hogy kinek mennyi pénze van,sokkal inkább fontosabba belső.

-Mások szerint kedves vagyok,bárkit meghallgatok szívesen,segítőkész vagyok,ha mondjuk megkér anyukám valamire,azt mindig megcsinálom,és cserébe nem várok el semmit,nem vagyok követelödző.

De azért vannak rossz tulajdonágaim is:türelmetlen vagyok,néha önző,ha olyanom van,akkor tudok nagyon undok is lenni.

Na ,azt hiszem ennyi,majd ha még eszembe jut valami,leírom:)

Puszi mindenkinek

16/l


2009. júl. 5. 10:29
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
81%
Azt gondolom, hogy egy átlagos 16 éves lány vagy.
2009. júl. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
97%
Azt, hogy néhány sor kivételével ugyanolyan vagy, mint én :O
2009. júl. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
78%
Én azt gondolom,hogy egy kedves,aranyos lány vagy aki még sokmindent elérhet az életben ,ha igazán akarja! Fontos,hogy legyenek céljaid ,amiért érdemes felkelni, amiért érdemes élni, neked ez is van és ez nagyon jó! Én sem értem a mai piálós fiatalokat én maximum 1 évben egyszer (szilveszterkor) iszok egy kis pezsgőt vagy ilyesmit,szóval szinte egyáltalán nem. Örülök,hogy nem esel bele abba a hibába,mint a többi tini,hogy a többiek után fut és azt hiszi ,attól lesz menő ,ha velük piál meg cigizik. Követendő példa vagy! Viszont meg kell tanulnod a szeretteid irányába kimutatnod az érzelmeidet. Én is ilyen voltam 1-2 éve,mint te ,nagyon szerettem/szeretem a családom és a barátaimat , mégis egyszerűen képtelen voltam ezt rendesen kimutatni és a tudtukra adni. Sajnos most már bánom,mert ez miatt jó pár embert sikerült magamra haragítanom.
2009. júl. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
80%

11:26-os vagyok lefelejtettem:

lassan 18 / L


:))

2009. júl. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
80%

˝Nem értem a mai fiatalokat,hogy miért kell minden hétvégén hót részegre inni magukat,és utána a saját hányásukba fetrengenek.Miért kell 13 évesen össze-vissza kefélni,meg cigizni.˝

Szerintem te nem vagy átlagos lány.Az átlagos lányok olyanok,amit írtál.


23/L

2009. júl. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
88%

kedves, aranyos, érett lány vagy.

és ritkaságszámba mész ebbe a mai cudar világban...:)

2009. júl. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem nagyképű vagy, azt hiszed magadról, hogy te vagy kábé a legjobb, legérzékenyebb ember a földön, és hogy te milyen kivételesen jó vagy. Elég mártír típus vagy. Meg ráadásul kérkedsz is ezzel az egésszel, hogy ide leírtad, hogy még hallhasd is másoktól, hogy jaj te mekkora különlegesen jó ember vagy. Szerintem idegesítő vagy.
2009. júl. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem se vagy átlagos 16 éves! Egy átlagos 16 éves csütörtök, péntek, szombat hót részeg, mindenkivel kefél, guppenben is, aztán meg rácsodálkozik, ha k*rvának titulálják!

Maradj ilyen, amilyen vagy! Ne állj be a sorba!

26/L

2009. júl. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
75%
Szia! Hozzám jössz feleségül? 16/F ;)
2009. júl. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
69%
Hülye kis p.csa vagy és itt ajnároztatot magad, mingyá elhányom magam. A többi tizenéves meg úgy van beállítva, mintha mindegyik valami elvetemült r.banc lenne (TE persze kivétel vagy) közbe meg rengeteg hozzád hasonló van. Vagyis én nem tudom, ti hol éltek, de én senkit nem ismerek, aki egy csomó fiúval kefél, meg részeges...
2009. júl. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!