Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek mennyire vagyok...

Szerintetek mennyire vagyok elviselhetetlen társ?

Figyelt kérdés

Szóval, kezdjük azzal, hogy szerintem van egy csomó jó, meg egy ugyanilyen nagy csomó rossz tulajdonságom. :D

Mindig kedves vagyok, szeretek hülyéskedni, nevetni, viccelődni, jó hallgatóság vagyok, meg lehet bízni bennem, hűséges vagyok, szerintem okos is (bár az egyetemi átlagom ezen állításomat cáfolni igyekszik :D). Állatbarát vagyok, érdekel a környezet védelem, a biotechnológia (ilyen irányban is tanulok), a természettudományok. Szeretek és tanulok énekelni, imádok vezetni, olvasni, szeretem a sorozatokat. Sokat futok, illetve tornázok. Nagyon szeretek enni... :D

Ugyanakkor, makacs vagyok, szeretem ha nekem van igazam, igénylem, hogy ne legyek háttérbe szorulva. Időnként borzalmas lustaság tör rám és utálok mosogatni (ettől még megcsinálom, csak még a gondolat is fáj). Néha a megjegyzéseim igen távol állnak a logika világától, de azért igyekszem. Ami még kimaradt, hogy szeretek főzni, háztartást vezetni, persze csak idézőjelesen, mivel már külön élek, de az egyetem alatt anyumék támogatnak anyagilag.

Pár adat a külsőmről: 176 cm magas vagyok, 63 kg. Nagyjából derékig érő, picit hullámos barna hajam van. Több pici anyajegyek van az arcomon, szemüveges vagyok. Mondhatni nőies alkatom van, az átlagnál valamivel nagyobb mellekkel.

Ennyit tudok hirtelen, kíváncsi vagyok, hogy mi az amin szerintetek sürgősen változtatnom kellene és mi az ami "maradhat". :D

Mindenki véleménye érdekel, kortól és nemtől függetlenül, csak írjátok oda kérlek! :)


2017. szept. 8. 09:28
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Oh és 20 éves lány vagyok. :D
2017. szept. 8. 09:30
 2/11 anonim válasza:
Szerintem semmin nem kell változtatnod. Bár mi biztos nem lennénk egy pár mert nem csípem a lusta embereket.
2017. szept. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

ez élőben derül ki, hisz ami lehet sokak számára zavaró lehet, vagy vonzó az a társadból pont az ellenkezőjét váltja ki...

meg azért fontosak miben mennyire vagy otthon és mennyire kap szerepet az életedben

tehát főzés szintjén pár dolgot tudsz, vagy sokat

mit szeretsz enni, pl az vonzó tud lenni, ha egy csaj nem egy salátás típus, hanem simán lehet vele jó pörköltöt enni, vagy egy csülöknél sem kezd el nyávogni, hogy "én ezt nem eszem meg"

és a többi...


viszont ami még NAGYON fontos az, hogy milyen jövőt képzelsz el, mik a tervek...

mert lehet most ilyen vagy, de nagyon fontos később mit szeretnél, milyen lennél...


vannak jó és rossz tulajdonságaid, mint mindenkinek, de számos kérdés majd élőben derül ki


F

2017. szept. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ebből nem derült ki, hogy lenne-e olyan, amin változtatni kéne.

Nem írtál olyat, hogy rosszindulatú, pletykás, gonosz vagy. Én ezeket tartom egyértelműen rossz tulajdonságnak.

Lustaság, makacsság, stb. időnként rátör mindenkire. De a lényeg, hogy ez nem akadály meg a feladatok elvégzésében.

2017. szept. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát, tudod, hiába írtál le ennyi mindent, a kérdésedre mégsem lehet igazán válaszolni: mivel ez csak egy kapcsolatban derülne ki.


Inkább kezdj el ismerkedni, s a visszajövő véleményekből majd megtudod!


Kinézetet meg inkább kép, mintsem számadatok alapján tudunk megmondani.

2017. szept. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ha már szexuális kategória: Fazon, lenyelem, popsiba nem engedem, de szeretem a szexet, nagyon.
2017. szept. 8. 09:54
 7/11 anonim ***** válasza:

A kategóriából már ki tették... De ha már így leírtad:

Miért nem engeded popsiba? :P

S milyen az a fazon?

2017. szept. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Bárcsak fiatalabb lennék... Meg is kérném a kezed menten! ;-)
2017. szept. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"makacs vagyok, szeretem ha nekem van igazam, "


Az igazság nem szeretet kérdése.

Nekem egy nő, ha nincs igaza, ne kezdjen el makacskodni, mert szeretné, ha mégiscsak neki lenne.

2017. szept. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nagyon szép lány vagy! Okos vagy, rendes, és jólelkű! De ha nincs igazad, akkor úgy állj hozzá, hogy csak azért is igazad van! Miért vagy ilyen? Hiszen van társad, jó a szerelmi életed, van mindened, egyetemen tanulhatsz, szeretnek téged, és te is szeretsz másokat! Mi vesz rá arra, hogy hirtelen csak úgy makacs légy, vagy önző (hogy csak azért is neked legyen igazad)? Mi az oka, ha nincs rá semmi okod? És ha később nem mennek úgy a dolgok? Akkor ez még rosszabb lesz?
2017. szept. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!