Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 5 éve van egy állando kapcsola...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 éve van egy állando kapcsolatom, a párom sosem csaltam meg. Most megismertem egy másik pasit pár napja és iszonyatos testi vágyat érzek iránta. Szinte elviselhetetlen csak rá tudok gondolni. Mit csináljak? Köszi!

Figyelt kérdés

2017. ápr. 29. 22:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmit! Keruld el.
2017. ápr. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Most fogod megcsalni a párod, véget ér az 5év.
2017. ápr. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
2.nak igaza lehet...
2017. ápr. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

"Az idő az a legnagyobb ajándék, mivel azt az időt amit másnak adsz nem kapod vissza, és ő sem". Gondolkozz el, 5 éve hű vagy hozzá és ő is hozzád, megérné ezt elrontani csak azért hogy lefeküdj valakivel ? NEM!

Mond el neki is nyugodtan ezt a dolgot amit tőlünk megkérdeztél, hidd el jól fogja fogadni hogy mindent megbeszélsz vele. Ha az én barátnőm ilyet tenne, biztos ember számba sem tudnám venni ezek után.


22/F

2017. ápr. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is 5 éve van kapcsolatom, én is megismertem valakit, de rájöttem, hogy butaság lenne egy numera(vagy akár több) miatt elhagynom a párom.

Így letereltem, minden kapcsolatot megszakítottam vele, és már a testi vágy is elmúlt.

Javaslom tedd ezt te is.

2017. ápr. 30. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szilvásbuktát, mert szeretem!


Amúgy meg vezesd le a vágyaidat... pl a párodon, hmn?

2017. ápr. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%
Beszélgessetek öszintén egymással erröl a dologrol. De gyengéden és tapintatosan is. Még jo is kisülhetne belöle...
2017. ápr. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

#7-el egyetértek. Egy érett kapcsolatban meg lehet beszélni, ha olykor a szív másért dobban.

Kérdezd tőle, hogy neki is szokott-e olyan lenni, hogy valaki megtetszik. Jön, majd elmúlik az érzés.

2017. máj. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
42%

Vegyük már tudomásul, hogy az ember nevű állatfaj sem monogám.

Néha kell egy kis kaland...

2020. szept. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!