Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mikor jöttél rá, hogy nem...

Mikor jöttél rá, hogy nem vagy tökéletes?

Figyelt kérdés
2010. máj. 27. 19:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mindig is tudtam. Nem úgy neveltek hogy bármi jót is higgyek magamról. :D Viszont arra, hogy mások sem tökéletesek, kb. 14 évesen jöttem rá. Szóval pár hónapja. Azóta kezdek rájönni, hogy mindenki egyenlő, bármennyire is él bennünk a tudat, hogy mi tényleg különlegesek vagyunk...

15L

2010. máj. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

micsoda?

honnan veszed ezt.én azt vagyok

ne sértegess!

:XD

2010. máj. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
azt=az
2010. máj. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok tökéletes, egyszerűen hiányzik belőlem a hiba!
2010. máj. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kár volt feltenni ezt a kérdést. Mindjárt jönnek majd azok akik túl sokat képzelnek magukról.
2010. máj. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
sosem voltam tökéletes.
2010. máj. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát mindig is sejtettem. Nyilvánvaló akkor lett, mikor szembe kellett néznem a ténnyel, hogy tele vagyok pont olyan rossz tulajdonságokkal, amiket másokban utálok. :( Ez úgy 20 éves koromban történt.
2010. máj. 28. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

nagyjából eddig fel sem merült bennem, h tökéletes lennék

de csak mostanában jöttem rá, h nincs is bennem semmi, ami tetszhetne egy lánynak

16f

2010. máj. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Utolsó: azt kétlem... Lányoknak ezerféle dolog tetszik, ráadásul mind mást szeretünk. Max arról lehet szó, hogy EGY bizonyos lánynak nem jössz be.
2010. máj. 29. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én mindig is tudtam,h nem vagyok tökéletes mint ahogy senki,de ez van....mindenkinek van hibája külső/belső egyaránt.Nekem nagyon is sok.Pedig mikor már kicsi voltam, azt mondták én vagyok a legszebb stb stb-.-"most is apám anyám odáig vannak,h senkinek nincs ilyen szép lánya blablabla, persze tényleg nagyon sokan mondják ,de én, akkor sem hiszem el...ők nem látnak engem ,csak kívülről ruhában és nem ismernek teljesen, szal csak látszatra vagyok....önbizalmam 0.

15/L

2010. máj. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!