Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van ez? Segitsen valaki!

Viktorka26 kérdése:

Miért van ez? Segitsen valaki!

Figyelt kérdés
Van párom 14 éve! Van egy közös babánk 19hónapos! Van kocsink, házunk ,munkánk!!! Mindent mi ketten hoztunk össze az évek alatt! Most viszont! El akarok költözni innen egy 4 emeleti lakásba a picivel! Ugy erzem ott lennek boldog! Nem szeretek itthon lenni... ott közel a bölcsi az ovi a konditetem boltok! Itt ahol lakom fényèvrkre minden! A oárim támogatna! De....Mostansag nagyon elhidegültünk egymástól!Nem érzem nőnek magam mellette! Nem élünk sexuális életet,mert unalmas!Inkább nem. Mondtam neki de nincs válltozas ezügyben! Másra gondolok! Lenne kivel kavarni, de nem tudnék a fiam szemébe nézni,hogy megcsalom az apját akivel egy világot váltottunk meg mielőtt született! Nehezen fogom vissza magam... Mit tegyek? Mit csináljak! Igy ez nem jó nekem!!!! A hajamatis be festettem ke vágattam fogyozom kondizim dolgozom , hogy észre vegyen a párom! De sex az nuku!!! Segitség:(((
2017. szept. 27. 14:00
 1/5 A kérdező kommentje:
Hozzá tartozik,hogy érett gondolkodású 35 éves elmúlt üzletasszony vagyok!és volt egy házasságon amibol ki lèptem! Azóta a párom a párom! Nem csaltam meg soha senkit ez a 2 ember volt az életemben! Most viszont.... Kacsingatnék kifele de .... segitség mit tegyek...?
2017. szept. 27. 14:04
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem igazán tudok érdemben ehhez hozzá szólni. Én hasonló helyzetben meg szoktam kérdezni, hogy mi kell a boldogságomhoz és mi áll annak az útjában?
2017. szept. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Talán saját magam állok a boldogságom utjába.... nem másba keresem a hibát! Jó megvilágitás a válaszod! Köszönöm! Még ha kevéske is!
2017. szept. 27. 21:11
 4/5 anonim ***** válasza:
A fodrász-kondi jó kezdet, jó, hogy nem hagyod el magad! De ha jó szexet akarsz, akkor... egyszerűen csináld. Kezdeményezz, ne csak várd passzívan, hogy megtörténik. Intézd úgy, hogy legyen egy pár órátok nyugodtan, kettesben, majd kezdd el kényeztetni. remélhetőleg nem fog tiltakozni :)
2017. szept. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Pszichológusok azt szokták javasolni, azt kell meggondolni, milyen lenne az életed nélküle? Itt a nélküle szón van a hangsúly. Ne azon töprengj, mi a rossz vele.

A különélés is megoldás lehet.Amiből vissza lehet táncolni.De ki lehet próbálni, milyen egymás nélkül élni. Az mindent eldönt.Sokan ilyenkor jönnek rá, a másik nélkül képtelenek élni, és egy új, minőségibb kapcsolatot alakítanak ki, mert ez így már elszürkült. De vannak akik már nem kezdik újra, mert jobb lesz nekik külön.

2017. szept. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!