Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Valaki segítsen abban, hogy...

Valaki segítsen abban, hogy hogyan találjam meg a hivatásom?

Figyelt kérdés
Nekem már mindenféle hülye tesztet kitöltöttem,amiknek semmi értelme nem volt.....

2016. júl. 17. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Majd ha megtaláltam, szólok, hogy hogy sikerült. Legszívesebben mindenbe belekóstolnék, ami kicsit is érdekel, hogy aztán tudjak dönteni, de ez sajnos nem kivitelezhető.
2016. júl. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen,én is valahogy így gondolom,sok minden érdekel
2016. júl. 17. 23:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Az egyik ismérv természetesen az, hogy mi érdekel. Ha sok ilyen van, akkor azon érdemes elgondolkodni, mi az, amit egy életen át tudnál csinálni úgy, hogy nem unnád meg.
2016. júl. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A kérdésed V betűvel kezdődik, ami ugye hátulról a hatodik betű az abc-ben, a 6-os számhoz ha egyet hozzáadsz az prímszám, a Pékné is hozzávágott egyet az urához, tehát pék.

Nagyon szívesen.

2016. júl. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!