Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lányok/Nők! Veletek is előford...

Lányok/Nők! Veletek is előfordult már?

Figyelt kérdés

Veletek is előfordult már, hogy néha szexinek érzitek magatokat, vonzónak, míg van amikor egyáltalán nem? Nekem gyakran változik. Korra is kíváncsi lennék. A válaszokat előre is köszönöm :)

18/L



2017. szept. 27. 19:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nalam is valtozo. Van amikor belenezek a tukorbe es egybok az jut eszembe hogy uristen hogy nezek ki,de van amikor belenzek es azt mondom na most jol nezek ki. Valamelyik nap mentem dolgozni es jott az aru szallito es megdicsert hogy milyen csinos vagyok es egyedien oltozkodom nem ugy nezek ki mint a tobbi tomeg no. Ez nagyon jol esett valahogy az egesz napomat feldobta es eltoltott onbizalommal.
2017. szept. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Velem nagyon sokszor van van hogy ugy megyek suliba hogy ma en leszek a legszebb es mindenki oda lesz ertem mert belenezek a tukorbe es tetszik amit latok , jo lett a sminkem stilusosan feloltoztem, de van hogy ugy megyek hogy sirhatnekom van olyan szornyen erzem magam a kulsomtol. 17L
2017. szept. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!