Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan előfordult már veletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan előfordult már veletek lányok, hogy elsőre nem tünt fel egy pasi, majd ahogy jobban megismertétek megszerettétek vagy megszépült, elkezdtetek vonzódni hozzá és komoly kapcsolat lett? Kort is írjatok légyszi.

Figyelt kérdés
2017. febr. 18. 10:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Igen.

39/N

2017. febr. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
60%

Igen. 17 éves voltam, amikor ez történt. Most 28 vagyok.

Viszont a kapcsolat végére ez a "pasi" "visszacsúnyúlt".

2017. febr. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
54%

Nekem csak ilyen volt óvodától kezdve.

Nem nagyon vagyok vizuális tipus, meg egyébként is szokatlan nekem és hülyén érzem magam, hogy testem van, és hogy másnak is az van, nekem nagyon bizarr kinézetű az ember.:)

2017. febr. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
24%

Akkor talán csináld kecskével.


Vagy......... szociológus, pszichológus.

2017. febr. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Volt, bár kapcsolat nem lett belőle, nem érdekeltem. Egyetemista koromban történt.
2017. febr. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
91%

Szinte csak ilyen volt...

29/N

2017. febr. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
kapcsolat nincs belőle, de ilyen helyzetben vagyok most... sőt, ez már a 2. mostanában
2017. febr. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egy munkatársam. Amikor bemutatkozott és először beszélgettünk, annyira nem hagyott mély nyomot bennem, hogy még a nevét is elfelejtettem. Külsőre sem volt az esetem, egyáltalán nem. Fiatalabb is volt nálam, én pedig tipikusan a macsósabb férfiállatokra buktam akkor, nem az ilyen vézna cicafiúkra. :D Aztán a következő beszélgetések alkalmával nagyon megkedveltem, flörtölgetett velem és elkezdtem vonzódni hozzá. Több éves komoly kapcsolat lett belőle végül, de már szakítottunk.
2017. febr. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Igen. 15 éve, azóta is együtt. (32 éves vagyok)
2017. febr. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogy akinek a külseje fogott meg, abból nem lett semmi (csak szex).
2017. febr. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!