Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon hiányzik a gyerkkorom....

Nagyon hiányzik a gyerkkorom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 17 éves vagyok, tudom, még nem vagyok teljesen felnőtt, de mostanában hiányzik a 2007-2010 korszak, az a korszak, amikor én kisiskolás voltam. Azóta nagyon sok minden megváltozott. Apukám meghalt, az igaz barátaimat elveszettem. Nem tudom honnan jött ez az érzés, de már napok óta ez van. Az a korszak sem volt felhőtlen, de hiányzik az, amikor még suli után elmentem játszani a barátaimmal, meg a szüleim jöttek értem a suliba (még szegény apukám is) a napközi, szóval minden ami egy kisiskolás életéhez tartozik :D Mostanában "régi" 2008-2009 zenéket hallgatok, mert a régi suli-bulikai juttatják eszembe, és jó egy kicsit nosztalgiázni. Ezt mi válthatta ki belőlem? Csak mert semmi olyan nem történt az életemben, ami ezt előidézhette volna. Szóval nem értem..


17/f



2017. okt. 21. 21:41
 1/3 anonim ***** válasza:
79%
Az válthatta ki hogy a jelenlegi napjaid nem annyira boldogok valami miatt. Városiként velem is előfordult hogy visszavágytam a falu széli szülői házba ami még meg is van. Mert ott szabad voltam, míg városon rezsirabszolga és azok is zavarnak akik nemkívánatosan viselkednek. Míg a falu széli természetben ilyen gondok nem voltak. Hanem például olyan "gondjaim" voltak hogy a folyó kotrásakor hány ezüstösen csillogó fémrögöt találok.
2017. okt. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazából mostanában elég durva hangulatingadozásaim vannak, de nem tudom ennek mi a kiváltó oka. A napjaim egy érzelmi hullámvaúttal érnek fel. Én ugyan ott lakok, ahol 10 éve, és ugyan azon az útvonalon is járok suliba. Lehet, hogy el kéne mennem a régi sulim felé..
2017. okt. 21. 21:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is, csak én 21/F vagyok és a 2002-2006-as évek hiányoznak
2017. okt. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!