Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy gondolkozzak magammal...

Hogy gondolkozzak magammal kapcsolatban pozitívabban?

Figyelt kérdés

Van ugyan egy magamról alkotott képem,ám ez majdnem hogy naponta tud változni.Ez a kép határozottan negatív,hiszen nem merek magamról biztosan jó dolgokat állítani. Soha nem mondok semmit sem biztosra,hiába tudom 100%-ban,hogy az úgy van. A gátlásaimat még meg is tudom magyarázni,miért vannak,így nem tudom hogy győzzem le őket...


Hogyan alakítsak magamról korrekt és biztos képet,hogyan győzzem le a gátlásaim?


2017. okt. 22. 17:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Próbálj meg csak a pozitív dolgokra gondolni magaddal kapcsolatban. Én ha belenézek a tükörbe és csúnyának látom magam mindig találok mást ami viszont jó rajtam. Ha csúnyának találom az arcom éppen (mert másnap akár már nem :D ) akkor aznap jók a combjaim vagy a fenekem. Minden nap változik a magamról kialakított képem sosincs olyan hogy fullon tökéletesnek érzem magam. Ezért kell csak a jó dolgokra koncentrálni. Ugyanígy a belső tulajdonságokkal :)
2017. okt. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!