Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csak én vagyok így? Bővebben lent

Csak én vagyok így? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Néha létrehozok álnéven regisztrációkat stb... a lényeg h nemlétező embereket találok ki,és az ő nevükben beszélek, mintha én lennék ő. Csak én csinálok ilyeT?
2010. máj. 30. 14:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Nagyon sokan csinálják ezt, de vajon TE mit szólnál ahhoz, ha megismerkednél egy tök jó fej emberrel és kiderülne, hogy nem is létezik?

Szerintem 12-20 év között mindenki ezzel szórakozik, nem lehet vele mit tenni.

Nekem is van egy nem létező emberem a MyShitten :) de nem csetelek vele, csak néha felmegyek és megnézem, mi újság.

2010. máj. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nem csak te

én speciel nem csinálom ezt, de ismerek olyanokat, akiknek ez a szórakozásuk

2010. máj. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
fake vagy akkor!
2010. máj. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is van. Néha még mindig chatelek vele, de igyekszem hosszú távon mellőzni a kapcsolatokat. Egy-két hónap után leépítek mindenkit.
2010. máj. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én ebneveldén egy 17 éves emonak adtam ki magam, mert 12éves vagyok és így senki nem ír nekem levelet mert hú de kicsi vagyok xD:D
2010. máj. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!