Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kiégés miatt szakítani hülyeség?

Kiégés miatt szakítani hülyeség?

Figyelt kérdés

Nem a kapcsolatunk égett ki a barátnőmmel, hanem az én kapcsolatom az élettel. Egyre kevesebb dolog lelkesít és nagyon el vagyok emiatt keseredve. Voltak céljaim a pénzkereséssel kapcsolatban, hogy fejleszteném magam és karriert építek majd. Elmennénk külföldre üdülni mindenhová, főleg ha majd lesz gyerekünk, de már nem érdekel ez sem igazán. Nincs kedvem fejleszteni magam de talán azért mert már nem érdekelnek a célok amiért elkezdtem. Nem akarom, hogy a barátnőm egy ilyen haszontalan alakkal legyen mint én, és igazából nagyon zavar hogy pont én vagyok a mindene, pont én aki ennyire akaratgyenge. Akartam gyereket de már félek tőle, hogy egy motiválatlan apja lesz, és nekem is csak nyűg lenne a felelősség.

Nem tudom megtalálni azt ami boldoggá tenne.



2017. okt. 29. 21:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az önzetlenségre manapság gyakran szokás használni a hülyeség jelzőt. Mondd el neki mi a helyzet, és ha ennek ellenére kitart melletted, akkor ne szakíts. Ketten valahogy megoldjátok. Párja, barátja az embernek azért van, hogy a bajban legyen kire kölcsönösen támaszkodni.
2017. okt. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Célszerű lenne beszélned vele (vagy egy szakértővel) arról, hogy ez nálad minek/miknek a hatására alakult ki. Sok, egymást követő sikertelenség? Kényszerpálya?


A leírtak alapján szimplán depressziós vagy. Sajnos sokan szenvednek benne itthon és nem kezelik se családilag, se orvosilag. Amennyiben viszontszereted a párodat, próbálj meg nem egyike lenni ezeknek.

2017. okt. 31. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!