Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ez miatt hülyeség szakítani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miatt hülyeség szakítani?

Figyelt kérdés
Volt barátjával 2-3 hónapig voltak együtt, 3 hétig nem találkoztak. Azt hitte szakítottak és úgy érezte, el hanyagolja erre más férfival csókolózott. Volt egy kapcsolata ami 10 hónapos volt. A barátnője tele beszélte a fejét, hogy ismerkedjen , találkozzon mással. Beszélgetett is találkozásról szó volt, de nem találkoztak. Mikkor véget ért ez a kapcsolata, nem szeretet volna más férfit. Én azt vettem, észre rajta hogy nagy benne a férfi gyűlölet. Mikkor mi már együtt voltunk, párhónapra rá volt egy munka társa akihez vonzódott. De nem volt köztük semmi sem. Hülyeség ezek miatt, szakítani? Csak én gondolom úgy hogy velem is meg tenné, mint az előzőkkel?

2015. júl. 6. 14:10
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Haromszor kellett elolvasnom, hogy kezdjem sejteni, hogy mit akartal egyaltalan elmondani!

De meg mindig nem ertem, hogy mi van es mi a kerdesed lenyege!

2015. júl. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!