Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lányok! Ti verekedtetek már...

Lányok! Ti verekedtetek már másik lánnyal? Írjátok le hogy miért volt a bunyó, és az egész sztorit.

Figyelt kérdés

Szóval az van hogy szeptember eleje óta barátnőmnek pofázott az egyik ötödikes kislány,aztán kiderült hogy rólam is..Ráirtam h ez igy nem lesz jo,suliba oda mentem hozzá kiosztottam már akkor neki akartam menni,nemtudom miért nem tettem.😂Nyugton is voltak a kis bnőivel egy ideig,de ma este megint rákezdte..Eldurrant az agyam,hétfőn már nemhagyom annyiban,megfogom tépni..

Akik verekedtek már másik lánnyal,leírják hogy mit hogy csináljak hogy rendesen fájjon neki?😉


2017. nov. 2. 23:46
 1/3 anonim válasza:
67%
Te hulye vagy😂😂😂😂😂 kicsik vagytok meg ehhez a veszekedeshez szerintem nem vagy muszáj megverni ot eleg ha latja rajtad azt hogy nem ijedsz meg tole es vissza szolsz neki stb elsonek probalkozz ezzel..utanna ha meg mindig nagy kepuskodik lehet szo a verekedesrol..latom nem hagyod magad es ez egyebkent lurvara tetszik benned hasonlitasz ram nagyon 😁
2017. nov. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nyolcadikos vagyok,o meg otodikes..xdd mar 2 honapja tortent ez,visszaszoltam neki latta hogy nem hagyom magam..de nem fejezi be..😂😉en meg mar besokaltam😉😉
2017. nov. 4. 12:26
 3/3 anonim válasza:
36%
Jol tetted akkor ha nem hagytad magad vegye mar azert eszre magat😂😂 szaros otodikes
2017. nov. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!