Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szeretnék kivül-belül megválto...

Szeretnék kivül-belül megváltozni. Érdemes? Szörnyen boldogtalan vagyok! 20 éves vagyok,mások szerint szép lány...de mégis képtelen vagyok arra h kapcsolatot alakítsak ki bárkivel!

Figyelt kérdés
! Nem tudom egyszerűen h mi lehet a baj,nem fogadnak el!! Járok szórakozni,vannak barátaim de olyan akit szeretni lehetne,ilyesmik nincs!! s egyre nyomasztobb az is h azösszes bnőm menyasszony,komoly kapcsolattal,s ami a legfontosabb boldogok! Arra gonoltam megváltozom sztetek jó ötlet?? Kérlek segítsetek nagyon el vagyok kenődve! :\\\'(
2008. okt. 22. 22:33
 1/5 anonim válasza:
53%
de mit akarsz megváltoztatni? egyetlen tulajdonságot sem irtál le, hogy mi az, amit nem szeretnek benned. igy nehéz segiteni.
2008. okt. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudok megnyílni az emberek előtt ez 1 fajta zárkozottság (ami a gyerekkoromból maradt vissza),azokal akik a barátaim jól elvagyok..de új emberekkel megismerkedni nem megy!! Azért godoltam ha változtatok magamon úgy látják majd h .....szeretnének megismerni! Lehet másnak akinek nincs ilyen problémája ez hülyeség de elég szar dolog!
2008. okt. 23. 12:29
 3/5 anonim ***** válasza:
93%
Nem mondom, h ugyanezek a problémáim, de van pár ami közös... szal. együtt tok veled érezni:) Ha gondolod írj e-mail t privátban.
2008. okt. 26. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Erről én azt gondolom, hogy nagyon filozófikusan fejezzem ki magam, hogy képzeld azt, hogy az élet egy levél. Középen a szár, te azon haladsz az életed során. És mint ahhoz csatlakoznak az erek, az emberek, kapcsolatok, élmények sora úgy fog hozzád kapcsolódni, ahogy haladsz a "csúcs" felé, mint azok a bizonyos erek. De ha te térsz le minden egyes érnél, hogy hátha majd ott megfelelő életvitelre találsz, és így a következőnél, majd a következőnél is hasonlóképp, mondhatni ergo megváltoztatod magad, csak hogy így remélj érdemi változást, nos, akkor csak azt veszed észre, hogy az idő, kellemesnek is felfogható órák, napok, hónapok egy szempillantás alatt elszállnak a fejed fölött, és még mindig ott tartasz, hogy másoknak akarj megfelelni. Persze némileg ez egyéniség kérdése is, nem lesz fából vaskarika, mindenesetre ha kicsit felpofoznád, összeráznád magad, odaállnál a tükör elé, és azt mondanád, mint a reklámban, hogy MEGCSINÁLOM! ... szóval akkor előrébb tudsz lépni, majd elindulni, és haladni, és haladni, és haladni... érted? :-)
2008. nov. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen...igazán elgondolkodtató amit irtál! Már egyre inkább másképp gondolom,h nem érdekle mások mit gondolnak és nem érdekel ha igy nem fogadnk el! Vannak barátnőim s nekem ők a mindenem....nem kell más! köszi nektek
2008. nov. 4. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!