Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lányok! Amikor ti elmentek...

Lányok! Amikor ti elmentek disco-ba, ahol sok szép lány van nem érzitek ezt?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, és észrevettem, hogy mikor elmegyek bulizni egy disco-ba, akkor buli elején tök jó kedvem van, felvagyok dobva, magabiztos vagyok, hogy úhh milyen jól nézek ki, szép vagyok, meg minden, és ez egészen addig tart, míg meg nem látok egy nálam szebb, csinosabb lányt, és nem vagyok lezbikus, de megnézem. Na nem is ez a lényeg, hanem, hogy olyankor mindig változtatnék magamon, ha tehetném: mondjuk kivasalt hajjal megyek, és annak a szép csajnak göndör fürtjei vannak, akkor már nem érzem olyan jól magam, elmegy az önbizalmam, és legszívesebben gyors hazarohannék, hogy csináljak magamnak valami göndör frizurát! De nem csak a hajról van szó, hanem mondjuk egy csaj egyberuhába van, én meg csak egy csőgatyóba meg egy mélyen dekoltált fölsőbe, akkor is már rosszul érzem magam, hogy miért nem egyberuhába mentem, nem érzem magam olyan csinosnak vagy nem tom..mert talán úgyérzem, hogy a kanok őt nézik meg inkább nem pedig engem... csak én vagyok ilyen hülye, vagy más csaj is érzi(érezte) már ezt? :$
2010. máj. 12. 17:27
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
33%

hát én nem érzek ilyet :D

a te szavaddal élve csak te vagy ilyen hülye :D

16L

2010. máj. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim válasza:
56%

én sem érzek semmi ilyet ....

de tudom,hogy ki irigykedik rám (kb.6)...

szval nem csak te vagy ilyen irigykedő

de ez elég ciki..

2010. máj. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim válasza:
71%
basszuus. :D ezzel énis ugyanígy vagyok.. nincs igaza az előzőnek, mert gondolom ő biztosan egy plázacica, mint olyan, akiről most írtál.. (ne sértésnek veeedd)
2010. máj. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
37%

első vagyok

jah én is utálom mikor látom milyen irigyek...pff...(N) :D

2010. máj. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

17:46-os én szeretlek! :DDDD:D

A másik kettő meg kinyalhatja a pinám, mert ők kis 14-15 éves kis ribancok, ilyenekre meg nem vagyok féltékeny! :P

Először kis ku*vák tanuljatok meg írni! ;)

2010. máj. 12. 17:59
 6/33 anonim ***** válasza:
46%

Én tudok írni te nyomorék!:)

És 16 éves vagyok szóval te sem vagy több a 17 éveddel! ;)

Nyald ki te magadat te k*rva.. :D

Rólam okosan beszélj főleg h nem is ismersz.

2010. máj. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
31%

Ja az még lemaradt attól még h nem vagyok féltékeny másra nem azt jelenti h pláza r*banc vagyok.. ;)

de te biztos jobban tudod..:)(N)

2010. máj. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Kabd be a brét te ge*i! ;):)
2010. máj. 12. 19:59
 9/33 anonim ***** válasza:
88%

Csaj box van!:D:D:D: Jövök g e c i !!!!!:DD:D

Am. vannak fiuk akiknek a pláza cicák jönnek be, de vannak olyanok is akiknek fontosabb az egyediséged, az hogy milyen személyiség vagy!:) ne írigykedj, érezd jól magad, és ettől fogsz tetszeni a paliknak. Nézd meg, mig a kevésbé szép de normális csajok boldogan táncolnak, jól érzik magukat, addig a full pláza cicák ülnek vagy állnak, mert olyan komolyak meg beképzeltek, hogy nem kéri fel őket senki.

21f

2010. máj. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

Gyönyörűen beszéltek lány létetekre. :S

Néha én is szoktam, bár nem disco-ban. Önbizalomhiányod van. Egyszerűen ne foglalkozz a többiekkel, és akkor majd jó lesz. Főleg olyanokkal ne, akik az itteni nép értelmi szintjén vegetálnak. :D 14/L

2010. máj. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!