Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha álmomban egy 20-as körüli...

Ha álmomban egy 20-as körüli férfi hívogatott az mit jelent? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Este azt álmondtam, hogy állok az utcánkban és a mi utcánk és a mellettünk lévő utca kereszteződésében állt egy férfi és engem nézett és mondta, hogy menjek oda hozzá, de nem tudom ki volt az, mert nem ismerem. És mar egy ideje frusztrál, mert nem értem...

2017. nov. 9. 17:57
 1/2 anonim válasza:

IDEGEN - Idegen férfi, aki ellenségesen lép fel, férfiálomban: úgy érzed, hogy hibát követtél el, vádolod magad. Női álomban: hálót vetettél valakire, de az kibújt belőle; mesterkedéseid nem járnak eredménnyel.

De, ha beírod a keresőbe, akkor már rég megkaptad volna a kérdésedre a választ.

21L

2017. nov. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Több információ kell. Milyen volt a körülmény? És egyébként te hogy állsz a férfiakkal?
2017. nov. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!