Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti csikizni, vagy inkább...

Ti csikizni, vagy inkább csikizve lenni szerettek jobban? Mi a kedvenc technikátok?

Figyelt kérdés
Esetleg ugynolyan vagy ellentétes nemű partnerrel? Milyen lekötözést támogattok?

2017. nov. 11. 10:58
1 2
 11/18 anonim válasza:
100%
Én szeretem ha csikizik a talpam de nem vagyok kikötözve és csikizni is szeretek
2018. júl. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettőt, de csak lányokkal tudom elképzelni.

Csikizni úgy, hogy a másik hason fekszik, én ráfekszem, de úgy, hogy a lába felé nézzek. Megragadom az egyik bokáját, jó erősen, hogy ne tudja elhúzni. Ő előre retteg, mert tudja, hogy meg lesz csikizve, de nem tudja pontosan, hogy mikor fogom elkezdeni. Én várok egy-két percet, hogy addig is rettegjen, aztán egy ujjamat végighúzom a talpán. Ha elég csikis, már ettől nevet. Akkor megint várok egy kicsit, aztán három ujjamat húzom végig a talpán. Majd váratlanul elkezdem a másik talpát csikizni. Lényeg, hogy sose tudja kiszámítani, mit fogok csinálni. Eközben a lábujjammal elkezdem a hónalját piszkálni.

Csikizve lenni meg úgy szeretek legjobban, ha hason fekszem, a másik rajtam ül és az oldalamat csikizi hátulról. Jó erősen, hogy már majdnem fáj, és csak akkor hagyja abba, amikor már nagyon elviselhetetlen. Én meg belefúrom a fejemet a párnába és úgy röhögök.

37/F

2018. nov. 12. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
82%
Örök téma nekem, pedig 50 múltam F. Fokozatosan szeretem, talpakon végig a arok külső, a talp élek, majd az ujjak, ujj közök talppárna és aztán a talpközép. Ezek variálva, véletlen szerüen, mert a kiszámíthatatlanság a legjobb. Aztán a derék, felcsúszva a bordákra. 12 van és 11 bordaköz. Ott az 5 ujj mozog változó nyomással, sebességgel, fel-le. Mostanában a hónalj izgat a legjobban, a feszülő izmok nyomkodása és hirtelen a nagyon gyenge pihe érintés a hónalj és belső felkaron oda-vissza. Legfinomabb a kibírás határon ez élvezethez, kéjes, szexi! Hajrá fiatalok.
2019. dec. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Az előzővel nagyjából egyet tudok érteni. Én 20 múltam de így is rengeteg tapasztalatom van csikizésből ;3 Kb olyannyira, hogy bárkivel a világon szívesen vetélkednék és összehasonlítanám magam csikizés terén. Elsőre lehet azt gondolják csak az ego-m nagy, de amint megérzik az ujjaimat a védtelen talpukon, hasukon, hónaljukon máris jön a nagy sikoltozó mosoly-ugrálás kombó >:3


20/F

2019. dec. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Én azt szeretem, ha engem csikiznek, de csak a talpamon. És csak lányoktól tolerálom. 35/F
2020. nov. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
A lányok tapasztalatom szerint nem nagyon viszonozzák, még kevésbé kezdeményeznek! Vajon miért? Higiénia nálam első! De az érzés mindkét nemnek szerintem közel azonos! Inkább lányok válaszoljanak.
2020. nov. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőt szeretem. Az a kedvencem amikor a hasamat csikizik meg ha belefújnak. Kiskoromban szüleim csinálták, meg unakatesómmal csináltuk oda vissza.
2022. aug. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Csikizni lányoknak a hasát és a köldökét.

Kedvencem technikám lefogni őket és nagyokat belefújni a hasukba, a köldökükbe belenyalni.

márc. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!