Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a véleményed önmagadról?

Mi a véleményed önmagadról?

Figyelt kérdés
Már egy ideje foglalkozat, hogy vajon az emberek hogyan látják önmaguk. Negatív, vagy pozitív képet alkotnak magukról? Esetleg szélsőségesen ítélitek meg önmagatok? Emeljetek ki magatokkal kapcsolatban egy (a ti szemetekkel nézve) nagyon jó és nagyon rossz tulajdonságot!

2017. nov. 21. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Az élet nagy vesztese vagyok. Egy szerencsétlen béna balfék.
2017. nov. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Meg is vagyok elégedve magammal meg nem is.

Nagyon jó tulajdonság: Hűséges

Nagyon rossz tulajdonság: Lusta

2017. nov. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
65%
Mindig is egy örök vesztes voltam amióta csak megláttam a napvilágot. Soha az ég világon semmibe nem volt szerencsém mindig csak szenvedtem. De ennek ellenére nagyon jó embernek tartom magam csak nagy szeretethiányom van ez a baj :(
2017. nov. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

1, Büszke vagyok magamra, mert sok mindent elértem a saját erőmből, nem úgy mint Orbán Ráhelék. Egyetem, diploma, egyedül nekivágtam a világnak, 3év külföldi munka, sok szorgalommal, kitartással, majd hazatérve házat vettem, autót, kiépítettem az életem stb..

2, Magánéletileg egy nulla vagyok. Gyakorlatilag sose kellettem senkinek, a legtöbb próbálkozás kudarcba fulladt, ami mára odáig fajult, hogy teljesen magamra zártam az ajtót és utálom az embereket.

2017. nov. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
47%

JÓ: kb mindenben én vagyok a legjobb , és mindenkit túlszárnyalok és szó szeerint mindenben tökéletesen teljesítek.

ROSSZ: túl szerény vagyok , nem szeretem hangoztatni az emberekkel hogy mennyivel jobb vagyok náluk pedig kéne , de nincs önbizalmam hozzá.

2017. nov. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Remélem tudjátok mindannyian egyedi, értékes emberek vagytok!
2017. nov. 23. 17:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!