Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Most mit csináljak? Étkezési...

Most mit csináljak? Étkezési problémától beszorongok?

Figyelt kérdés
Szval az van, hogy 10-re kellett volna suliba mennem, csak hogy megettem egy doboz cottega cheseee-t zöldséggel, utána egy bögre kakaó volt a soros, 7 db győ. kekszel és fél kiflivel. Most meg az van, hogy érzem hogy fölvitte as vércukrom és felpuffadtam sztem, ez még valamennyire elmegy, csak legszívesebben a föld alá bújnék szégyenemben! :( És szeretnék bevenni hashajtót, viszont a suliba megyek az hashajtóval elég gázos!! Nagyon, szégyenlem magam, nem is mernék most az emberek szemébe nézni, és sztem simán levenné mindenki már így ránézésre hogy ennyit kajáltam össze, és dagadtabb vagyok mint tegnap!
2010. jún. 1. 09:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem anyagcsere problémád van, én megnézetném a vércukromat, a puffadás lehet metabolikus szindróma is. Ne hanyagold ezt a dolgot. A metabolikus szindróma is egy anyagcsere probléma, felszívódási zavarokkal.
2010. jún. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem több mint két hónap múlva már te se fogsz emlékezni rá.
2010. jún. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Te normális vagy ?

Egészségedre és irány kifele ! Puffadás ellen a legjobb a mozgás, sz*rd le mit mondanak mások, ez tuti biztos

2010. jún. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Menj suliba,a mozgás tényleg jót tesz.
2010. jún. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ezen mit szégyelsz h jól laktál te csj!
2010. jún. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!