Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi van velem? Minden idegesít.

Mi van velem? Minden idegesít.

Figyelt kérdés
Egyszerűen az utóbbi 2 napban minden es mindenki felidegesitett. Pusztán a jelenlétűk is irritált már elegem van hogy mindig ugyanazt kell hallgatnom ugyanazokat a problémákat. Én nem szoktam panaszkodni szinte soha de a többiek.. nem én fogom megoldani a problémájut miért nem tudják ők is magukban megoldani. De apróbb dolgok is csak olyan irtitálttá tettek hát én nem tudom miért van most ez. Egyre elviselhetettlenebb vagyok nem csinálok senmit csak ülök és telefonozok kb egesz nap. 17/L

2017. nov. 26. 15:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Nézd, az emberek nem egyformák. Vannak akik "szeretnek" panaszkodni, minden gondjukat, bajukat, megosztani boldog- boldogtalannal. Talán megkönnyebbülnek ettől. Nem tudom, mert igazából én is inkább magamban tartom az ilyesmit, legfeljebb szűk családi körben beszélek róluk. Abban viszont egyáltalán nem vagyok biztos, hogy egész nap "telefonozni" jobb.
2017. nov. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!