Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van esetleg a kozelben bolcs...

Van esetleg a kozelben bolcs tanacsado?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy olyan sulyosnak erzem a vallaim. Ugy erzem, mint ha az egesz eletem es a ram varo kihivasok mind egy nagy kupacban a vallamat nyomnak es muszaly lenne az osszeset most elrendeznem.


14 eves vagyok felek a valtozastol, es lustanak meg eletelfecserlonek erzem magam ha nem teszek mindenkepp valami hasznosat mindig.


Most is beteg vagyok probalok pihenni de ilyenkor is annyira gorcsolok mindenen.


Ugy erzem mint ha az egesz vilag osszes problemajat nekem es most meg kene oldanom.


Nem megy a kikapcsolodas es kb. minden este sirok es olyan bena vagyok hogy semmi nem megy. Es hogy nem teszek a jovomert csak nyavajgok es nem tudok valtozni es bizonytalan vagyok mindenben.


Hogy tudnek ettol megszabadulni es elvezni az eletet?


Tudom hogy meg kellene tanulnom pihenni, kikapcsolodni, a kis sikereimnek is nagy elismerest szentelni es nem gorcsolni a jovon de ezeket hogyan tudnam elerni?


Nagyon kene a segitseg,

A valaszokat elore is koszonom.


(bocsi angol a telom)


14/L



2017. nov. 28. 19:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok egy bölcs tanácsadó, de érdeklődve olvastam a kérdésedet.Ismerős, hogy ha nem teszel valami hasznosat , lustának és életelfecsérlőnek érzed magad, én is érzek így néha.Talán nem hiszed el, de hasznosat tenni könnyebb mint bárki gondolná.

A világ összes problémáját neked kellene megoldani-erről tudnék írni hosszabban, de erősen elkanyarodnék a témától.

Én azt tudom javasolni: próbáld meg észrevenni, hogy a legkisebb, hogy a legjelentéktelenebbnek tűnő cselekvés is nagyon nagy dolog.Próbálj ki minél többet,nem baj , ha nem sikerül úgy, ahogy szeretnéd, ne maradjon ki az életedből se ez, se az.

Nem görcsölni a jövőn: ne a jövőre, helyette a jelenre ( és a múltra) figyelj, arra, hogy amit teszel és így ami a múltad lesz, az legyen minél teljesebb és befejezettebb és nagyobb és több.

Az életet élvezni: az élet azért van, hogy használjuk, nem hogy élvezzük.Használjuk és használatát élvezzük.

2017. nov. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!