Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Verekedés 12 éves lány vagyok...

Verekedés 12 éves lány vagyok és imádok verekedni, mármint brutálisan rajongók érte, kedvencem a WWE de vannak más milyen jelei is, például imádok a legerősebb lenni az osztályban ( ha úgy vesszük a suliba is) Ez normális?

Figyelt kérdés
2017. dec. 2. 22:58
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

a WWE nem verekedés hanem színház :)


MMA, na az már valami....

2017. dec. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne igyál több kólát így éjszaka
2017. dec. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Nem vagy te a legerősebb a suliban, csak félnek odabszni, nehogy a genderkurzus üssön vissza helyetted.
2017. dec. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem ne verekedj. Vagy ha verekednél, akkor ideje lenne lenézni egy küzdősport edzésre, ahol biztonságos keretek között kiélheted magad. Jó korban is vagy még a legtöbb ks-hoz.
2017. dec. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%

Kedves Polarstudio! Minket nem zavar ha 12 éves kislánynak akarod kiadni magad, annak e llenére hogy valószínűleg középkorú férfi vagy.

De attól még nem normális hogy a "bunyófétisedet" egy 12 évesre vetíted ki. Ez pedofília, keress meg egy pszichológust vele.

2017. dec. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
37%
5# Ezt kifejtenéd? Lehet igaz, de azt le tudod írni hogy miből következtetted?
2017. dec. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
priviben válaszolok, ha a pedofil látja milyen hibákat ejtett akkor kijavíthatja és a következő "tizenéves bunyós kislány fétis" kérdés hihető lesz...
2017. dec. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Gyere bunyózzunk egyet akkor.

15/L

Amúgy a leírtak alapján olyan vagyok mint te. :DD

2018. febr. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
46%
Hallod teee😂😂😂 te nem vagy beteg.. beloled akkora egy brkepzelt budos pics@ lesz h egyszer ugy szet fognsk kapni hajad szala nm marad te kis fereg😂 mit kepzelsz magadrol kis takony 12 evesen menjel barbi babazni te nyomorek kislany
2022. júl. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!