Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csinalhatnek ez ellen?

Mit csinalhatnek ez ellen?

Figyelt kérdés
Lany vagyok magas es magyon vekony ami miatt nem tehetek nem vagyok anorexias csak lefogytam es betegseg miatt de kezdek hizni mondhatni.. a lenyeg hogy mindenki megbamul mert vekonyak a labaim es en is az vagyok de miert? En se nezem meg azt aki duci vagy eppen vekonyabb nalam annyira idegesit vagyis nem is az higy idegesit hanem zavar nem merek elmenni sehova se mert azt hiszik a lanyok mert legtobben ok neznek hogy amiert ilyen helyzetbe vagyok barmit megcsinaljatnak mert azt hiszik ettol hogy lesznek valakik.. ha ti a helyembe lennetek mit tennetek? Es ne poenkodjatok kerlek koszonom.
2017. dec. 3. 23:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha felraknál egy egész alakos képet, tudnánk véleményt írni rólad.
2017. dec. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1#, ?????


Amit gondolnak, csak hiedelem. Aki megkérdezi, tudni fogja igazságot. Szóval mit számít ha olyan kretének, akik nem kérdeznek, de feltételeznek, hisznek akármit is?!

2017. dec. 5. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!