Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Úgy érzem nem élem túl a...

Úgy érzem nem élem túl a karácsonyt, mit csinálhatnék a rossz érzések ellen?

Figyelt kérdés

Nekem a karácsony meg igazából a karácsony, szilveszter közötti időszak is az unalomról szól, itthon döglök, és nézem a tv-t, számítógépezek és ennyi. De mindig már előre tudom, hogy most is ebből fog állni.

Nekem nincs meg az a boldog családi köröm, rokonaim is alig vannak, akikkel mások ilyenkor foglalkoznak, szóval nálam még ez is kilőve. Az anyámék vannak csak, akik amúgy magasról sz*rnak rám, hogy hogy érzem magam.

Szóval utálom ezt az időszakot, szenvedés az egész, hogyan éljek így napokat túl?


2014. dec. 24. 09:47
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Érdemes túl úgy, hogy ne halj meg.
2014. dec. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%
Én is hasonló cipőben járok, ráadásul enyhe depresszió is társul mellé. amiről igyekszem nem tudomást venni. Főként anyám az, aki mindig tönkreteszi az ünnepeket az állandó hisztijeivel. Picit magányosnak is érzem magam. Én próbálok nem törődni azzal, hogy ünnepek vannak :)
2014. dec. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%

Ha nagyon unatkozol bemehetsz ma délután helyettem DOLGOZNI, sőt ezt megteheted 26-án is.

Majd mindjárt sajnállak, hogy nem tudsz magaddal mit kezdeni.

2014. dec. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
hány éves vagy? szerintem nem kéne így hozzá álllnod ehez a dologhoz. a karácsony az örömről es a szeretetről szól nem pedig az unalomról. próbáld meg fel találni magad és olyan dolgokat csinálni amit szeretsz.
2014. dec. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kit érdekel a Karácsony?

Én ugyanúgy tekintek rá mint az össze többi napra,unalom..

2014. dec. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A munkáról jut eszembe: végezz önkéntes munkát.

[link]


Ha kapni nem tudsz, adni akkor is tudsz. Az önkéntes munka jutalma a munkád eredményeképpen kiviruló arcok tömege. Segít :-)

2014. dec. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
leszarom a karácsonyt
2014. dec. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én ápoló vagyok, dolgoztam már karácsonykor is. Nem akarok itt nagyzolni, de én pontosan tudom miről szól ez ünnep. Nem arról amit sokan várnak, hogy majd átkattan az óra és hurrá itt a szeretet. Akik ezt várják ilyenkor hatalmasat csalódnak. Mit kell ezen túlélni? Nem túlélni kell ,hanem tenni kell. Van nagyon sok lehetőség amit lehet tenni, akárhol.
2014. dec. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem értem, mi a problémád. Ezek szerint téged nem zaklatnak karácsonykor (sem).
2014. dec. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!