Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon sok lesz a szöveg....

Nagyon sok lesz a szöveg. Csak egy vélemény a személyiségéhez?!

Figyelt kérdés

Szóval,jó sok a szöveg.Vélemény hozzá.Esetleg van e még aki igy érez?!


Szószerint hideg!Őszinte,őszintesége beszivárog a szíven keresztül még a csontokba is.Magányra vágyik,vagy csak azt kap?Azt mondják rá művész,amivel szinte minden megmagyarázható.Szeretik,de ő őket nem.Egyáltalán nem haragtartó,viszont gyors haragú.Elképesztő mennyiség harag van benne.Érzékenynek mondható,habár egészen jól színészeli az erősnek a szerepét.Rendkivül okos.Művészet iránti szerelme nől.De elzárkódottsága is.Esős napokon ír.Utálja a buta embereket,nem mindig volt ez igy,csak elfogyott a toleranciája.Utánzást elítéli,mert élete során rengetegen utánozták,szinte már fáj neki.Sok minden okoz nála fájdalmat.Stílusa megvan,mert szerinte minden intelligens embernek van stílusa,hisz intelligens!Egyáltalán nem beképzlet,lehet,hogy annak tűnik,de gyűlöli kinézetét.Ennek ellenére modellnek is hivták is már,de neki „rendszer hibának” tűnt az egész.Véleménye megvan mindenről,és egészen csípős benyomással..Lehet vele vitázni,viszont mindig visszavág.Nála az okos enged,szamár szenved,szólás nem létezik.A szamár szenved,mert elfogyott a szókincse.Hah,mennyire szeret ostoba emberekkel veszekedni,elképesztő,hogy egy szavát sem értik.Ehhez kapcsolódik az,hogy keveset beszél,mert tudja,hogy nem érti meg a java,természetesen akit tudja,hogy megérti,annál jár a szája.Rengeteget izgul,fél,rajong,álmodik.Sokan irják az idétlen adatlapjukba,hogy álmodozós tipusok,de fele azt sem tudja,hogy mit jelent ez a szimpla szó.Mindig is különlegesnek számitott.Feltűnő természetes vörös haja,kék szeme,fehér bőre,óvatos járása,megválogatott szavai,ruhái,balkeze hihetetlen szüleményei,érdekes kedvessége,és belülről fakadó „szépsége”.Rajzol,ír,képeket készit,szinte,mint a többi millió kamasz.Viszont ő érzi,hogy máshogy rajzol és máshogy ír.Humorérzéke rendkivül kellemes.Nyelvismerete meg féltékenységre méltó.Maximalista énje pokolba fogja vinni...érzi.Fájdalmat lenyel,és zenével feldolgozza.Igen zárkózott.Egész pontosan bakkecske a horoszkópja,ami sokmindent elmagyaráz.A szerelmet még nem érzékelte.Kapcsolatokat nem szereti,felesleges!Csak tanulni szeretne,meg aludni.Természetesen olyat tanulni,amit szeret.Olvasni is szeret.Érdekes,hogy csak dráma,azonbelül a tragédiában leli örömét.”a hős elbukik” és szivéről egy kő leesik.Az ember tökéletlensége,annyira elbűvölő számára.Ha az ember elcsúszik,elejti a frissen vett kenyeret a sárba,szive megtelik meleggel,de nem a gúnyos érzéssel,hanem az emberiség miatt.Hisz nincs olyan ember,ki nem esett volna el,vagy elejtett valamit,és ez az olyan fantasztikus!És ezek az élet apró örömei,amiről mindenki beszél.Lehet,hogy úgymond „művészlélek”,de soha se mondta magára,mert úgyérezte,hogy akkor pont az az illúzió elveszik.


15/L

Helyeírást nézzétek el,nem magyar :]


2010. jún. 1. 23:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát, ja.
2010. jún. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nagyon érdekel,hogy mit irtok,habár kétlem,hogy sokan elfogják olvasni :D
2010. jún. 1. 23:53
 3/12 anonim ***** válasza:

Első pár sor után tiszta volt a kép: rutinos önámítóval van dolgunk. Nem csak esőben születik a meséje, hanem ömlik folyamatosan a fejéből.


Na, végigolvastam. Igen, ő Buddha szöges ellentéte. Elszórakoztatja magát akármeddig, dől belőle a gumicsont.

2010. jún. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nem így éreztem,azaz csak őszinte voltam :D

Szóval ilyen képet láttál,érdekes...

2010. jún. 2. 00:05
 5/12 anonim ***** válasza:
Na ez nállam sokszor így van csak néha átfordúl az egész beképzeltségbe vagy a szöges ellentétjébe. De alapjába véve amit itt leírtál nagyon sok dolog így van nállam, nem minden de így van nállam ha minden ugyan úgy lenne akkor az tökéletes lenne ami már tökéletlen. Remélem értetted. A művészi énem azért kútba esik.
2010. jún. 2. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Előző vagyok skorpio 24 f
2010. jún. 2. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem itt valaki nagyon különlegesnek akar látszani.


"Lehet vele vitázni,viszont mindig visszavág.Nála az okos enged,szamár szenved,szólás nem létezik.A szamár szenved,mert elfogyott a szókincse."


Lehet, hogy lehet vele vitázni, viszont szerintem nem érdemes. És ez nem egy pozitív dolog.


"Hah,mennyire szeret ostoba emberekkel veszekedni,elképesztő,hogy egy szavát sem értik."


Ez nagyképűségről árulkodik.


"Rajzol,ír,képeket készit,szinte,mint a többi millió kamasz.Viszont ő érzi,hogy máshogy rajzol és máshogy ír."


Minden kamasz, aki alkot, így gondolja. Ami végülis igaz, csak ne próbálnák ezzel azt sugallni, hogy "az én különlegességem mindenki más fölé helyez engem" = "mindenki szánalmas rajtam kívül"


Összességében inkább nem szimpatikus, mint igen, de ettől még lehet teljesen jófej. Ennyiből nem lehet eldönteni.

2010. jún. 2. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Végigolvastam. Az alak akit leírtál úgy gondolom, hogy nem a megfelelő világba született.
2010. jún. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
álomvilágot építettél magad köré
2010. jún. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ehhez csak annyit fűznék hozzá, hogy az álomvilág amit ÉN magam köré fontam a legjobb dolog ami valaha történt velem.
2010. jún. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!